Filtruj terminy

Pulmonolog Gdańsk

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).

dr n. med. Barbara Raczkowska

Pulmonolog, Pediatra

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

Kołobrzeska 20 lok. 61
83-394 Gdańsk

Super kompetentna u moich dzieci zawsze trafione diagnozy. Super podejście do dzieci w różnym wieku. Pani dr bardzo konkretna. Polecam i pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karol

Jagiellońska 10k lok. 36
80-371 Gdańsk

bardzo mi pomogła,mam pochp, miła cierpliwa i kompetentna, siedze i szukam kontaktu z p. dr bo nie przyjmuje na kochanowskiego, znalazłam kontakt, po wielu ćwiczeniach na mnie leczenia przez lekarzy pierwszego kontaktu, po jej lekach byłam jak nowonarodzona, dziękuję p. doktor
Opinia dodana przez: sławka

NZOZ Przychodnia Morena

80-286 Gdańsk

Byłam u pani doktor w związku z problemami z oddychaniem, które pojawiały się mimo zażywania leków przeciwalergicznych. Lekarz pierwszego kontaktu podejrzewał astmę. Pani doktor na pierwszy rzut oka zdiagnozowała u mnie depresję (utwierdziła się w tym przekonaniu, gdy przyznałam, że rzeczywiście był taki epizod w moim życiu) i tym uzasadniła duszności, które bardzo utrudniały mi życie. Powiedziała, że spirometria nie wygląda najgorzej jak na palacza (nie słuchając dalszych wyjaśnień, że ...

Różyckiego 9
80-278 Gdańsk

bardzo polecam ,dr.Kitowska jest mila,kompetentna, dzieki niej zostalam szybko zdiagnozowana i leczona.majka

Nadmorskie Cenrum Medyczne Sp. z o.o.

Gdańsk

W trakcie wizyty pani doktor nie przeprowadziła praktycznie żadnego wywiadu oprócz kilku zdawkowych pytań, zakończyła dość szybko wizytę poirytowana zbyt dużą ilością pytań które do niej skierowałem. Na koniec aby zamknąć sprawę skierowała mnie do następnego lekarza, jednocześnie podważając decyzje poprzednich dwóch specjalistów.

lekarz Hanna Mincewicz

Pulmonolog, Lekarz medycyny pracy