Psycholog Poznań

Psycholog Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 180

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje
Opinia dodana przez: laven
Psycholog Poznań mgr Agnieszka Nowogrodzka

Pracownia Psychologiczna Żagle
ul. Kochanowskiego 17a
Jeżyckie Osiedle, Poznań

dzieki wykonanej pod jej kierownictwem pracy, pacjent stopniowo radzi sobie ze swoimi problemami
Psycholog Poznań mgr Aleksandra Stanek

mgr Aleksandra Stanek

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania
ul. Jackowskiego 38/3
Jeżyce, Poznań

Pani Ola to wspaniała osoba. Ciepła, sympatyczna, empatyczna a przy tym bardzo profesjonalna. Polecam jako coacha i psychologa. Chodziłam do Pani Oli kilka lat temu, pomagała mi wówczas uporać się z niską samooceną oraz stresem. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i tematów, a po rozmowie z Nią czułam się naładowana pozytywną energią. Przygotowała mnie także na rozmowy w sprawie pracy, efekty były świetne.
Opinia dodana przez: Sandra
Psycholog Poznań dr Bartosz Piasecki

Centrum Rozwoju i Psychoterapii "Poznać Siebie"
Kochanowskiego 17/3
61-896 Rynek Jeżycki, Poznań

dobry człowiek. świetny psycholog. skuteczny. subtelny. szybko pomaga. ma poczucie humoru i korzysta z niego :) polecam.
Opinia dodana przez: monika

gabinet neuropsychologiczny

Poznań

bylem tylko raz u niej , na pewno jest sympatyczna i bardzo zapracowana , nic wiecej nie moge powiedziec bo bylem tylko raz .

mgr Lucyna Raczkowiak

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Witam, Pani Lucyna kilka lat temu bardzo mi pomogła, pozostaję w kontakcie do dzisiaj. Pozdrawiam i dziękuję
Opinia dodana przez: Grzesiek

Adam Kucz

Gabinet Psychologiczny Marta Kucz Adam Kucz
Szamotulska 61/2
60-566 Poznań

Pan Adam nie tylko posiada wielkie kompetencje zawodowe. Nie odmówił mi rozmowy terapeutycznej nawet przy bardzo napiętym grafiku i kosztem swojej krótkiej przerwy między zaplanowanymi wcześniej wizytami. Czułem się bardzo źle i prosiłem chociaż o krótkie spotkanie. Pan Adam nie odmówił i w tym samym dniu był gotów dać mi zalecenia i motywację.

Przekonałem się, że są jeszcze ludzie, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro pacjenta i chęć pomocy ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Magdalena Kicińska

Pracownia Psychologiczna „Refleksja”
Poznańska 40A/2 (kod domofonu: 302)
60-851 Poznań

Na początku Pani Magda się mnie przestraszyła, gdyż byłem zamknięty i izolowałem się. Pomimo tego próbowała mnie otworzyć i zrozumieć mój problem. Wymagało to wielu spotkań, podczas których Pani Magda wykazała się dociekliwością oraz zaparciem. Gdy w końcu się otworzyłem okazało się, że tam nikogo nie ma. Wspólnie przepracowaliśmy naszą relację oraz naprawiliśmy wyrządzone wcześniej szkody. Wychodząc od Pani Magdy czułem się lepszym człowiekiem. Polecam gorąco wszystkim tym, którzy borykają ...
Opinia dodana przez: Paweł

Magdalena Zientalska

Pracownia Psychologiczna "Bliżej"
Garbary 95/c19
61-757 Poznań

Opinię wystawiam już po kilku spotkaniach. Spotkania z Panią Magdaleną oceniam na bardzo fachowe. Fascynujące jak wiele zawdzięczam tej Pani. Pełna analiza człowieka , luźny lecz bardzo mądry styl rozmowy pokazał mi, że mam do czynienia z odpowiednią osobą i trafiłem w dobre ręce. Bardzo dziękuję.

Poznań

Pani Psycholog Ewa jest wspaniałą kobietą!!! Pomogła mi z moim synem, który był agresywny, miał wahania nastroju, w szkole sprawiał nie małe problemy. Dziękuję! To dzięki Pani udało się wyleczyć moje dziecko.
Opinia dodana przez: Monika

Psycholodzy w Poznaniu