Psycholog Lublin

Psycholog Lublin mgr Małgorzata Łagoda

Gabinet Labolatorium Psychotechniczne
ul.Krasińskiego 2/28
20-709 Lublin

Sympatyczna Pani psycholog, czasem ciężko się dodzwonić ale oddzwania. Można polecić do współpracy.

mgr Katarzyna Stadejek

Psychoterapeuta, Psycholog

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej
Lublin, ul.I Armii Wojska Polskiego 5/5b
20-078 Lublin

Zdecydowanie polecam, nawet nie wiedziałem że można sobie ze wszystkim poradzić. Jesteśmy aktualnie na dobrej drodze dużo pracujemy i cieszę się że wybrałem tego lekarza.
Opinia dodana przez: Maciek

ulica Paganiniego 9/263
20-854 Lublin

Polecam tego psychologa, otworzył mi oczy na rzeczy, których nie dostrzegałam. Wcześniej obawiałam się wizyty u psychologa i nie sądziłam, że może być tak owocna. Dobry kontakt z pacjentem, nie ma się oporów by mówić o swoich problemach, można znaleźć zrozumienie i dobre rady
Opinia dodana przez: Pacjentka

TERAPIA Katarzyna Zieniewicz
Farmaceutyczna 13
20-706 Lublin

Pani mgr psychologii Katarzyna Zieniewicz jest osobą bardzo kompetentną.Jest bardzo miła i w profesjonalny sposób traktuje pacjentów. Zajmuje się zarówno diagnozą jak i terapią. Jest doskonałą specjalistką w swojej dziedzinie. Szukając dobrego psychologa wybrałam panią mgr Katarzynę Zieniewicz i z całą pewnością stwierdzam, że dokonałam bardzo dobrego wyboru.

Lublin

Profesjonalistka. Jest uczciwa, zaangażowana i życzliwość czuje się na każdym kroku

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo dobry psycholog da się wyczuć że z powołania, bardzo mi pomogła cierpliwie słucha i mądrze doradza wszystko się sprawdziło w praktyce odzyskałam dzięki niej siły ostatnio pani psycholog ma dużo pacjentów w przychodni ale dowiedziałam się ze przyjmuje w fundacji Papilio POLECAM
Opinia dodana przez: pacjentka

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Pani Tomaszewska leczyla mnie na depresje 2 lata temu - mialam wtedy zaledwie 17 lat, i tylko dzieki tej Pani wyszlam na ludzi i do ludzi. Pani Marta jest niesamowicie ciepłą osoba, z ogromna wiedza i doswiadczeniem - pozyskana podczas wieloletniej praktyki.Terapia trwala dlugo, ale nie zaluje ani jednej wizyty, zaluje lat zmarnowanych na samodzielne szarpanie sie z depresja. Nie mam slow ktore opisaly by wdziecznosc moja dla Pani doktor, ...

mgr Elżbieta Januszewska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Pani Dr Januszewska Elżbieta pomogła mojej dorastającej córce. Miała poczucie osamotnienia, odrzucenia, przestała chodzi do szkoły. Spotkania w których uczestniczyła z Panią Doktor pomogły jej i naszej rodzinie zrozumiec przyczyny tej bezradnosci. Dziękujemy

COZL

20-090 Lublin

Bardzo kompetentny psycholog. Faktycznie czuję, że nie wydałem tylko pieniędzy, ale przede wszystkim czuję, jakąś zmianę w moim życiu. Dostrzegam to, czego do tej pory nie dostrzegałem, bardziej rozumiem siebie i ludzi wokół mnie. Nie trzeba się bać, trzeba spróbować.
Opinia dodana przez: Tadeusz

Donna Vita

Lublin

Pani Jarzębowska różni się bardzo od stereotypu psychologa (bardzo pozytywnie się zaskoczyłam). Psychodietetyka to najnowocześniejsze podejście w leczeniu otyłości i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najbardziej skuteczne ze znanych. Bardzo polecam.
Pani Jarzębowska prowadzi też ciekawy blog- www.jarzebowska.com

Psycholodzy w Lublinie