Psycholog Bydgoszcz

Psycholog Bydgoszcz dr Maja Łoś

GABINET PSYCHOLOGICZNY PO-MOC MAJA ŁOŚ
Ugory 2/9
85-132 Szwederowo, Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.

Poradnia Rodzinna Instytutu Dzieci i Rodziny Fundacji Po Swojemu - psycholog dziecięcy

Bydgoszcz

Daria jest świetną osobą oraz specjalistą. Jej doświadczenia oraz zdobyta wiedza pomogła mi przejść przez najtrudniejsze momenty mojego życia. Wspierała mnie i mobilizowała do pracy nad sobą oraz wiary we własne możliwości. Pokazała jak pokochać i zrozumieć samego siebie, a także jak środowisko domowe wpłynęł na mnie i że można to zmienić. Jestem jest bardzo wdzieczna za kilku miesięczne spotkania, na których byłam zawsze wysłuchana oraz wspierana.
Opinia dodana przez: Sylwia

mgr Iwona Manos

Psychoterapeuta, Psycholog

Bydgoszcz

Zdecydowanie polecam! Współpraca z Panią Iwoną jest jedną z lepszych rzeczy, która mi się przytrafiła. Jest świetną terapeutką - kompetentną, wrażliwą, uważną. Ale też bardzo dobrym diagnostą. Wiem od koleżanki, którą badała, że była bardzo wnikliwa. Kto wie, może i taka pomoc będzie mi kiedyś potrzebna...
Opinia dodana przez: Anna

"Salus"

Bydgoszcz

Dzięki terapii mogę powiedzieć, że jestem osobą, która nie ucieka od problemów tak jak kiedyś, ale potrafi je rozwiązywać.

Centrum Psychoterapii Integrum
Plac Weyssenhoffa 2/6
85-072 Bydgoszcz

Pani Elżbieta wzbudza zaufanie, jest też bardzo ciepłą osobą. Ale najważniejsza jest jej kompetencja zawodowa. Mam przekonanie, że jej wiedza, doświadczenie zawodowe są czymś co nie przesłania jej widoku cierpienia w pacjencie. Jestem bardzo zadowolona z wyników dotychczasowej terapii.
Dziękuję :)

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Najcudowniejsza kobieta jaką znalazłem. ... przyjaciel dzieci oraz najlepszy przyjaciel! Ktoś kto nauczył mnie żyć! !! Dziękuję! !! Bardzo mi ciebie brakuje 😢😢 To ty mi pokazać as czym jest miłość. .. coś czego nie dała mi rodzina. Na zawsze w mym sercu ❤
Opinia dodana przez: Kanarek

SZYMON GOŁOTA
ul. Kapliczna 7 (budynek Zespołu Szkół nr 17)
85-775 Bydgoszcz

Dzięki niemu jestem szczęśliwy, odzyskałem rodzinę, a to największy skarb
jaki mam !!!

mgr Aneta Sokołowska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Bydgoszcz

Anioł nie kobieta, zdecydowanie polecam i zachęcam do korzystania z usług jakie preferuje w dziedzinie psychologi.

Bydgoszcz

Bardzo sympatyczna,umie słuchać,zawsze doradzi.Podczas rozmowy czułam sie tak jakbym rozmawiala z dobra przyjaciolką.Serdecznie polecam.

Poradnia Zdrowia Psychicznego "Stawowa"

Bydgoszcz

Kompetentny, uprzejmy, z anielską cierpliwością :). Mistrz w swoim fachu. Najlepszy Terapeuta :) !!!! Polecam serdecznie !!!
Opinia dodana przez: Justyna

Psycholodzy w Bydgoszczy