Psycholog Dziecięcy Łódź

wizyta już od 120

Sąd Okręgowy w Łodzi
Plac Dąbroskiego
Łódź

Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do ...
Opinia dodana przez: Ela
Psycholog dziecięcy Łódź mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Bałuty, Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam
Opinia dodana przez: Gladcy

mgr Karina Nowaczyńska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne Futurum
ul. Św. Antoniego Padewskiego 5/7
90-030 Łódź

Była przy diagnozie naszego dziecka i jest z nim do tej pory (a to już 3 lata), świetny fachowiec o wielkiej intuicji i ogromniej wiedzy. Otwarta osoba, bardzo życzliwa, i przede wszystkim cierpliwa, konsekwentna i chętna do pomocy w każdej chwili. Otacza opieką terapeutyczną dziecko ale i rodzinę w trudnych chwilach.Gorąco polecam współpracę, dzięki Pani Karinie zobaczyliśmy "światełko w tunelu" i pomału odzyskujemy nasze dziecko. Dziękujemy z WIELKIE SERCE I ...
Opinia dodana przez: Marcin Ciechański

mgr Ewa Bienert

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

wizyta już od 100

Przychodnia Specjalistyczna
Żubardzka 4
91-032 Łódź

Pani Psycholog Ewa bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie. Najpierw mnie pomogła uporać się z lękami a po 1,5 roku z dużym zaangażowaniem pomogła całej mojej rodzinie w sytuacji rozwodu. Bardzo polecam tą panią psycholog!
Opinia dodana przez: Ewa

ul. Rewolucji 1905 r. 24/25
90-207 Łódź

Wspaniały lekarz, bardzo fachowe i życzliwe podejście do pacjenta . Fachowość na 5. Zawsze usmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Tekla

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Sympatyczna, miła z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,bardzo szczegółowa konsultacja. Polecam !!!

mgr Anna Miżowska

Wizyty domowe, Psychoterapeuta

Przychodnia Specjalistyczna
Żubardzka 4
91-032 Łódź

bez żenady jak to bywa czasem ludzkie podejście do człowieka, kto był ten wie duzo pisac ale dla mnie dobra pomoc
Opinia dodana przez: Kim

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

kompetencja,uprzejmość,pomoc,podejście do dzieci i rodziców na najwyższym poziomie,bardzo ciepła osoba,sposób prowadzenia lekcji przyjazny dla dziecka ,polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Grażyna Kierszniewska