Psychiatra Szczecin

Psychiatra Szczecin lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychoterapeuta, Psychiatra dziecięcy

wizyta już od 110

Gabinet Psychiatryczno -Psychotrerapeutyczny dla dorosłych,dzieci młodzieży Ę.Słowińska
Krasińskiego 73/7
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Szybka diagnoza dobrze dobrane leki. Bardzo szybko wyszlam z depresji. To wspaniala terapeuta z prawdziwego zdarzenia. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Beata Rajczyk

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Szczecin

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Bardzo rzeczowa, konkretna i ciepła pani doktor. Wizyta konkretna, bardzo kompetentna. Zdecydowanie do polecenia w Szczecinie i okolicy.
Opinia dodana przez: Andrzej

Szczecin

Bardzo dobry lekarz. Jeden z najleprzych w Szczecinie, choc trudno sie dostać z uwagi na ilość pacjentów.

Szczecin

Polecam z całego serca panią doktor! Wspaniały człowiek. Młoda, ładna i do tego bardzo kompetentna i miła.W szpitalu lekarze mają mało czasu dla pacjentów - moja Pani doktor zawsze znajdowała czas na rozmowę, chętnie odpowiadała na moje pytania, wybrała mi dobre leki. Już od pół roku wszystko jest w porządku. Żałuję tylko, że nie przyjmuje prywatnie.

Milczańska 45/1
70-107 Szczecin

Super lekarz pod każdym względem a te starsze do kitu przedłóżają tylko wcześniej wypisane recepty nie wiem za co im łacą między innymi z mojej kieszeni .
Opinia dodana przez: Janusz

ulica Struga 44
70-784 Szczecin

Pani doktor Tomala leczy mnie od 4 lat.Jest lekarzem miłym dla pacjentów,bardzo mi pomogła w czasie choroby.W każdej chwili można zadzwonić i uzyskać poradę.Jest lekarzem godnym polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa Dziedzicz

Ambulatorium i Diagnostyka Szpitala Psychiatrycznego SPSP Nr 1 PUM w Szczecinie
Władysława Broniewskiego 24/26
71-460 Szczecin

Bardzo sympatyczny i kompetentny Pan Doktor. Do tego życzliwy, pomocny w każdej chwili, empatyczny, troskliwy. Doskonały psychoterapeuta. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Sandra K.

Traugutta 39
71-300 Szczecin

Bardzo miła lekarka, dzięki swojej uprzejmosci buduje aure dzieki ktorej mozna sie przed obcym czlowiekiem otworzyć. Polecam :) Jedna z nieiwelu na tej Żołnierskiej przed którą nie hcce się uciekać.
Opinia dodana przez: stefan

NZOZ "Zdroje"

Szczecin

Bardzo przyjemna kobieta. Lubię z nią rozmawiać. Bardzo uprzejma i życzliwa. Polecam każdemu i życzę każdemu takiego lekarza.

Psychiatrzy w Szczecinie