Psychiatra Lublin

lekarz Waldemar Olech

Psychoterapeuta, Psychiatra

ulica Wschodnia 6
20-015 Lublin

Dzięki doktorowi funkcjonuję w świecie zawodowym jak każdy zdrowy człowiek, a cierpię na przewlekłą depresję. Bardzo dziękuję i polecam innym.

Bohaterów Monte Cassino 16
20-808 Lublin

Pani doktor to specjalista w pełnym znaczeniu słowa. Zanim zacznie leczenie stara się bardzo dokładnie poznać sytuację chorego, również sytuację rodzinną, środowisko. Poświęca na to dużo czasu. Bardzo starannie dobiera leczenie. Bardzo to sobie cenię, że z panią doktor można normalinie porozmawiać, rozumie ludzkie problemy. Polecam!

specjalistyczny gabinet lekarski
Botaniczna 10
20-809 Lublin

Bardzo dobry lekarz który troskę o pacjenta przedkłada na sukces finansowy. Profesjonalne podejście zarówno do chorego jak i wykonywanej pracy. Bardzo polecam. Mnie i siostrze pomógł a i koledze z pracy rozpoczął skuteczną terapię i wyniki już widać. Bardzo polecam !

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Doktor bardzo miła, sympatyczna, otwarta na kontakt z pacjentem. Nie stwarza barier, uważnie słucha. Jest delikatna i taktowna. Leczenie depresji u pani Jaślon zakończyło się sukcesem. Polecam, w szczególności kobietom.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Niestety moje życie codzienne działa na mnie bardzo stresująco i depresyjnie. Korzystałam z nie jednej wizyty u różnych lekarzy psychiatrów. Owszem pomagało na miesiąc może dwa .Postanowiłam skorzystać z porady u dr Doman-Kozak. Po wizycie czuje się o niebo lepiej, mniej stresująco podchodzę do życia i jestem bardziej opanowana. Rozmowa z Panią doktor jest bardzo profesjonalna i bardzo pomaga. Tak jak wspominałam -wszystkim się stresowałam ,szybko wpadałam w złość i ...
Brak skali aby ocenić pana doktora.Wyciągnął mnie z ciężkiej depresji.Jest bardzo miły.Po pierwszej wizycie wychodzi się z przekonaniem że będzie dobrze.Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy

ulica Probostwo 27/15
20-089 Lublin

Chcialam bardzo podziekowac Pani Doktor i wspolpracownikom za wszelka pomoc w ratowaniu mojego zycia , mamy, siostry i brata, terapie oraz profesjonalna opieke medyczna. Nigdy tego nie zapomne. Bede pamietac specjalistyczna pomoc medyczna do konca mojego zycia. Goraco polecam. Bardzo kompetenta z indywiduanym podejsciem do kazdego pacjenta. Bardzo dziekuje. Bardzo rzadko spotyka sie takich lekarzy, jak Pani Doktor.Koszt wizyty to tylko 80zł.Naprawde warto.
Opinia dodana przez: Pacjentka z Zamoscia

ulica Probostwo 27/15
20-089 Lublin

Naprawdę świetny specjalista - lekarz z powołaniem. Potrafi podejść indywidualnie do każdego z przypadków. Służy pomocą i wsparciem na każdym etapie terapii. Opieka medyczna i pielęgniarska na bardzo wysokim poziomie.Polecam!
Opinia dodana przez: Edward

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARNIKA"
Odlewnicza 3
20-219 Lublin

lekarz autentycznie zainteresowany właściwą diagnozą pacjenta.Poprzez szereg kompleksowych i szczegółowych pytań starajacy sie ustalić przyczynę choroby.Rzeczowo,spokojnie i w sposób zrozumiały dla pacjenta stara się tłumaczyć chorobę oraz przedstawia sposób leczenia.Ilość poswięconego czasu jest absolutnie adekwatna i wystarczająca do potrzeb pacjenta.Wysoki poziom obsługi pacjenta.Lekarz uprzejmy i rzeczowy.Chętnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta.Z czystym sumieniem polecam.Uważam,że inni powinni wybrac tego lekarza ze względu na jego wiedzę,fachowość i życzliwe podejście do ...
Opinia dodana przez: grzegorz

ulica Lipowa 12/20
20-024 Lublin

Wizyta trwała godzinę, to niesamowite , że lekarz poświęcił mi tyle czasu. Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście. Dodatkowo miłe usposobienie Pani doktor,powoduje, że poczułam nadzieję.
Opinia dodana przez: Maryla

Psychiatrzy w Lublinie