Psychiatra Gdańsk

Miła, ciepła, serdeczna osoba która wzbudza zaufanie i sprawia, że wizyta u tego rodzaju specjalisty nie jest taka straszna.

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny
Srebrniki 1
Gdańsk

Rewelacyjny lekarz. Marzenie, wzór dla lekarzy wszystkich specjalności. Kulturalny, potrafi rozwiać i wytłumaczyć wtpliwości, czym wzbudza zaufanie. Postrzega zdrowie pacjenta kompleksowo. Doktor na 6+. Polecam!!!

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Bardzo uprzejmy lekarz,potrafiący prawidłowo zdiagnozować przyczynę choroby i odpowiednio dobrać leki.Dziękuje panie doktorze za pomoc i polecam wszystkim.
Bogdan z Gdańska
Opinia dodana przez: Bogdan

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Lekarz godny polecenia. Kompetentny z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wzbudza zaufanie, wspiera rozmową.

ul. Ludowa 2/1
80-279 Gdańsk

Kobieta anioł. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z ogromną wiedzą, empatią - o co dziś niezmiernie trudno, z sercem. Nie znajduję słów, by Ją ocenić. A "dziękuję" to dużo za mało.
Opinia dodana przez: Anna

ul. Powstania Styczniowego 7/17
80-288 Gdańsk

Z tego miejsca chciałbym gorąco podziękować Pani doktor Annie Wojtas za opiekę jaką roztoczyła nade mną. Jeszcze gdy byłem facetem w "sile wieku" moje życie wyglądało jak u innych, przynosiło problemy które rozwiązywałem, przynosiło też chwile radości - ot normalka. Byłem podporą dla bliskich. Potem coś się zmieniło, miewałem stany z którymi się nie zgadzałem, dobiegające od mojej natury. Po którymś incydencie zdecydowałem się pójść do lekarza. Trafiałem z rąk ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

NZOZ Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Fromborska 24
80-389 Gdańsk

Pani doktor jest świetnym psychiatrą. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie, co pozwala jej wydać trafną diagnozę. Kontakt z Panią doktor Limon jest zawsze ciepły i serdeczny, a jej śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

tak to już jest, że kiedy się szuka, w końcu znajduje. Euzebiusz też szukał bardzo długo i gotów był zrezygnować. Pani dr Hanna Badzio-Jagiełło pomogła i nadal wspiera. Od wielu lat jestem Jej pacjentką, te 3000 znaków, to znacznie za mało, by napisać opinię o tak wspaniałym lekarzu, człowieku, który w pewnym momencie staje się kimś więcej niż tylko lekarzem w standardowej relacji lekarz z jednej strony biurka, pacjent z ...
Opinia dodana przez: Hania

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Maciej Wyszomirski.u doktor leczę sie już parę lat razem z bratem,jest bardzo dobra a nawet super dobra.nigdy jej nie zamienię na innego doktora.ma duże doświadczenie i
praktykę.pozdrawiam
Opinia dodana przez: maciej

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Przede wszystkim Człowiek, a poza tym - wspaniały lekarz. Wielokrotnie widziałam, jak jeszcze godzinę, dwie po zakończeniu oficjalnego czasu pracy - nadal pacjenci czekają pod drzwiami, bo wiedzą,że ich przyjmie. Nawet na prywatnych wizytach lekarskich nie badają tak troskliwie i nie drążą problemów chorego z takim zacięciem. Mówiąc językiem allego - woelki pozytyw!

Psychiatrzy w Gdańsku