Psychiatra

Wolny termin: 26 Cze o 11:40. Sprawdź inny. # 1
Psychiatra Wrocław lekarz Joanna Gurańska

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
52-201 Ołtaszyn, Wrocław

Witam,

do Pani Asi chodzę już trochę czasu. (nie jest to mój pierwszy psychiatra) - Lepszego specjalisty nie spotkałem. Miła, ciepła, uprzejma i wyrozumiała. Dzięki takiemu podejściu człowiek nie stresuje się na spotkaniach.

Pozdrawiam

Witam,

Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Piotr Bujak
Wolny termin: 26 Cze o 12:30. Sprawdź inny. # 2

01-355 Bemowo, Warszawa

Witam, aż dziwne, że tak wspaniała osoba jak Pani Longina Zalska do tej pory nie była obecna w tym rankingu. Dotarłam do niej od doktora Rasia. Dzięki niej wracam do życia. Dziękuję Pani doktor.

Wolny termin: 27 Cze o 17:00. Sprawdź inny. # 3

Wolny termin: 5 Lip o 08:00. Sprawdź inny. # 4
Psychiatra Warszawa lek. med. Łukasz Załuga

Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

Z Pania Doktor znam sie od wielu lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, fachowa, pelna empatii, poswiecajaca kazdemu pacjentowi duzo czasu.Nadto jest to osoba mila, kulturalna i ciepla. Z uwagi na fakt, ze "moj" psychiatra przeprowadza sie na zawsze do Krakowa - od nowego roku bede sie leczyl u Pani Doktor Kordyjak, albowiem przyjela mnie do grona swoich pacjentow. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Slawomir Marzec

44-100 Gliwice

Wolny termin: jutro o 10:30. Sprawdź inny. # 10

lek. med. Irena Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp