Psychiatra

Psychiatra Oleśnica lekarz Joanna Gurańska

Gabinet Psychiatryczny Joanna Gurańska
Paderewskiego 7H
56-400 Oleśnica

Jestem pacjentem doktor Gurańskiej od 2 lat z niewielką przerwą. Podczas terapii dała się poznać z całą pewnością jako skuteczny i wyjątkowy lekarz.Zdecydowanie traktuje pacjenta podmiotowo, z uwagą i empatią. Wzbudza zaufanie i potrafi dotrzeć nawet do tak zamkniętych osób jak ja. Nie krytykuje, tylko cierpliwie słucha, tłumaczy i motywuje, a to dla mnie mnie ma szczególne znaczenie, bo u innych lekarzy przerywałem leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Cichy

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

bardzo dobry lekarz, zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem.... polecam!!!

Psychiatra Kraków lek. med. Marcin Gajdosz

lek. med. Marcin Gajdosz

Psychoterapeuta, Psychiatra

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kazimierz, Kraków

Myślę że Pan doktor Gajdosz to lekarz który wkłada całe swoje serce, umysł i wszystkie siły w zawód który wykonuje. Jest człowiekiem bardzo angażującym się w problemy chorego, a przy okazji wspaniałym terapeutą.Co mi się bardzo podoba to fakt że lecząc lekami psychotropowymi bierze pod uwagę także ich negatywne skutki w związku z czym nie leczy przesadnymi dawkami. Jest lekarzem który zawsze wysłucha chorego i stara się dokładnie wgłębić w chorobę oraz sytuację życiową pacjenta.Jedyna rzecz która czasami trochę mi przeszkadzała w czasie leczenia szpitalnego to upór w leczeniu lekiem którego działanie odczuwałam negatywnie(w czasie pierwszych hospitalizacji).Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona ze współpracy z dr.Gajdoszem i polecam go innym chorym.

Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

dr n. med. Maciej Kopera

Psychiatra

wizyta już od 140

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

lekarz Łukasz Kilarski

Wizyty domowe, Psychiatra

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc

Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

lekarz Marzena Dreczka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Artimed

Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się poprawia nastruj i wyrównóje misię na struj i na na stępnej wizycie tomi się natruj powolutku poprawia się , i ja panią Dpktor Marzenę Drczkę polecam :-) :-) :-)

Opinia dodana przez: Michał

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

Z Pania Doktor znam sie od wielu lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, fachowa, pelna empatii, poswiecajaca kazdemu pacjentowi duzo czasu.Nadto jest to osoba mila, kulturalna i ciepla. Z uwagi na fakt, ze "moj" psychiatra przeprowadza sie na zawsze do Krakowa - od nowego roku bede sie leczyl u Pani Doktor Kordyjak, albowiem przyjela mnie do grona swoich pacjentow. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Slawomir Marzec
Psychiatra Sosnowiec lek. med. Joanna Ficińska

Specjalistyczne Centrum Medyczne
Dworska 26 b
41-219 Sosnowiec

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Witam, aż dziwne, że tak wspaniała osoba jak Pani Longina Zalska do tej pory nie była obecna w tym rankingu. Dotarłam do niej od doktora Rasia. Dzięki niej wracam do życia. Dziękuję Pani doktor.