Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

bardzo dobry lekarz, zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem.... polecam!!!
Psychiatra Ostrów Wielkopolski lekarz Joanna Gurańska

Gabinet psychiatryczny, wizyty domowe - Joanna Gurańska
Kolejowa 24a/1a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jestem pacjentem doktor Gurańskiej od 2 lat z niewielką przerwą. Podczas terapii dała się poznać z całą pewnością jako skuteczny i wyjątkowy lekarz.Zdecydowanie traktuje pacjenta podmiotowo, z uwagą i empatią. Wzbudza zaufanie i potrafi dotrzeć nawet do tak zamkniętych osób jak ja. Nie krytykuje, tylko cierpliwie słucha, tłumaczy i motywuje, a to dla mnie mnie ma szczególne znaczenie, bo u innych lekarzy przerywałem leczenie.
Opinia dodana przez: Stanisław Cichy
Psychiatra Kraków lek. med. Marcin Gajdosz

lek. med. Marcin Gajdosz

Psychoterapeuta, Psychiatra

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kazimierz, Kraków

Pan Doktor w niesamowicie spokojny sposób pozwolił uporać mi się z problemami z którymi przyszedłem. A także z tymi o których nie miałem pojęcia. Przywrócił we mnie chęć do życia. Szczerze mogę polecić.
Opinia dodana przez: M
Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

dr n. med. Maciej Kopera

wizyta już od 140

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.
Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Wrocław dr n. med. Patryk Piotrowski

dr n. med. Patryk Piotrowski

wizyta już od 120

50-528 Wrocław

Wizyta dotyczyła mojej mamy (92 lata), która od dłuższego czasu ma problemy psychiatryczne (stany lękowe, urojenia, depresje). Pan Doktor w ciepły i delikatny sposób nawiązał kontakt z pacjentką, wzbudził jej zaufanie i przeprowadził nieskomplikowane testy które pozwoliły szybko zdiagnozować problem. Zaproponował adekwatną terapię farmakologiczną. Mama zgodziła sie na leczenie. Podziwiam profesjonalizm i empatyczne podejście Pana Doktora do pacjentki, co w przypadku osób starszych jest bardzo ważne.
Polecam miłą atmosferę w ...
Opinia dodana przez: Janusz
Psychiatra Wrocław  Agata Sabatowska

50-528 Wrocław

Pani Doktor Sabatowska pomoże każdemu. Uważnie słucha i znajdzie stosowne leczenie. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak ciepłej osoby wykonującej zawód lekarza. Jest doskonałym psychiatrą. Polecam
Opinia dodana przez: magda
Psychiatra Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

lekarz Łukasz Kilarski

Wizyty domowe, Psychiatra

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc
Psychiatra Wrocław lekarz Piotr Domisiewicz

lekarz Piotr Domisiewicz

Seksuolog, Psychiatra dziecięcy

50-528 Wrocław

Bardzo rzeczowa wizyta. Szybka i trafna diagnoza.Duże poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty. Dobra lokalizacja - blisko dworca PKP.
Opinia dodana przez: Tomasz
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

lekarz Marzena Dreczka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Artimed

Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał