Usg Prowadzenie Ciazy 4d

USG ginekologiczne, Ginekolog estetyczny

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Piotr Żołnierczyk

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Wałowa 5 lok. 9

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Leczę się u niego już 10 lat. Mam endometriozę, ale dzięki doktorowi urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam!

USG Garwolin dr n. med. Bohdan Dźwigała

dr n. med. Bohdan Dźwigała

USG, Ginekolog położnik

ul. Kościuszki 4 A
08-400 Garwolin

B.kompetentny, miły, uprzejmy, naprawdę godny polecenia. Można liczyć również na szybkie przyjęcie na oddział, szybki termin operacji i najlepszą opiekę tamże.

Opinia dodana przez: Małgorzata