Proktolog Warszawa

Gastrolog, Transplantolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Proktolog Warszawa lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Gastrolog, Proktolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Z całego serca polecam Dr. Bermana!
Bardzo kompetentny, wnikliwy i uprzejmy lekarz - jedyny, który na poważnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie wytłumaczył i ustalił plan leczenia. Bardzo kompleksowe podejście, duża wiedza i super podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę przychodzić na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Monika

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Bardzo rzeczowe, dobre podejście Pani doktor w przychodni przy ul Al. Zjednoczenia. Zabieg był drobny, ale przeprowadzony pewnie, a zalecenia zostały podane czytelnie i cierpliwie. Emanował absolutny profesjonalizm.
Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Piotr Ciszewski

Proktolog, Onkolog

wizyta już od 100

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
ul. Lentza 35

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta

Szpital
aleja Solidarności 67

Genialne podejście do pacjenta i bardzo wysoki standard świadczonych usług to pierwsze co przychodzi mi na myśl o doktor Obcowskiej. Jestem jej pacjentką w Ober Clinic, wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Badania przeprowadza bardzo delikatnie, zapewniając maksymalny komfort. Cierpliwa, dokładna, sympatyczna z dużym wyczuciem.
Opinia dodana przez: Justyna

Pan dr Dariusz Król jest doświadczonym i kompetentnym chirurgiem. Zgłosiłam się na wizytę ze strachem, gdyż znamię wyraźnie się powiększało. Pan dr wszystko mi cierpliwie tłumaczył a nawet szkicował sposób przeprowadzenia zabiegu, który nie był łatwy gdyż wymagany był przeszczep skóry na nosie. Wyczuwając moje obawy zdecydował wykonać operację w kilka dni po wizycie. Zabieg był wykonany bardzo delikatnie choć w znieczuleniu miejscowym a gdy odczuwałam ból Pan dr zwiększał ...
Opinia dodana przez: Urszula

lek. med. Anna Wiączek

Proktolog, Chirurg ogólny

Giełdowa 4 A/134

Leczę się proktologicznie od lat i doktor Wiączek dopiero mnie dobrze zdiagnozowała. Kulturalna, taktowna, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Nie bez powodu znajduje się kadrze Warszawskiego Oddziału Proktologii, jest prawdziwym lekarzem na medal.
Opinia dodana przez: Janina

Biomed
Dantego 7/68

Kochana Pani doktor, przeprowadzała u mnie zabieg w szpitalu św. Elżbiety. Odzyskałam dzięki niej wiarę w lekarzy, zajęła się mną bardzo profesjonalnie, dowiedziałam się od niej więcej na temat mojego schorzenia w dwa dni niż wcześniej przez 2 lata. Rozgadana, miła, nie da się jej nie lubić. A z takim talentem powinna robić karierę za granicą.
Opinia dodana przez: Janina

lek. med. Agnieszka Dahlke-Kubik

Proktolog, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Cudowna Pani Doktor! Nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim nastawiona na wysłuchanie pacjenta i kreatywne znalezienie rozwiązania. Byłam tak zdenerwowana przed wizytą, że myślałam, że zemdleję, a po 0,5 godziny wychodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha :)
Opinia dodana przez: Anna
Proktolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Szala

dr n. med. Krzysztof Szala

Proktolog, Chirurg onkolog

wizyta już od 70

SKJ CENTRUM MEDYCZNE
ul. Kosiarzy 35
02-953 Wilanów, Warszawa

Dr Szala jest świetnym lekarzem, który wysłucha pacjenta i w bezstresujacej atmosferze przeprowadzi zabieg. Jako były pacjent czuje sie zoobowiazany do wystawienia najwyższej opinii, gdyż bóle przeszły i czuje sie wspaniałe. Dziękuje!
Opinia dodana przez: M

Proktolodzy w Warszawie