Proktolog Kraków

Proktolog Kraków lek. med. Jerzy Wszołek

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!
Opinia dodana przez: Alicja
Proktolog Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy,
ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego
lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.
Opinia dodana przez: Emilia

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Trynitarska 11

Cieszę się, ze trafiłam właśnie na tego lekarza, do 'problemu' i pacjenta podchodzi po ludzku, tłumaczy chorobę i metody leczenia. Jak dla mnie to zdecydowanie lekarz na 5!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8

Wzor do nasladowania przez innych lekarzy! Urzejmy, mily, kompetentny. Grzecznie wytlumaczyl przyczyne mojej choroby i cierpliwie odpowiadal na moje pytania. POLECAM :)
Opinia dodana przez: Makaronik

lek. med. Jacek Topa

Trynitarska 11

Do pana Dr Topy trafiłem z polecenia znajomego lekarza. Miałem dolegliwości związane z przepukliną i to trafił mi się jakiś "bolący egzemplarz"... Dr Topa aż razi profesjonalnym podejściem i zna się na rzeczy, jest przy tym miły i sympatyczny - lekarz "pełną gębą!". Dzięki życzliwosci Pana dr'a udało sie wyznaczyć najbliższy termin i sprawę załatwić definitywnie (wraz z operacją, którą osobiście wykonywał) w bardzo krótkim czasie. Teraz mija 1 rok ...

dr n. med. Jacek Lizoń

Trynitarska 11

zdecydowanie rewelacyjny lekarz. Jestem naprawde pod wrazeniem Jego podejscia do pacjenta. Jako osoba najblizsza chorego, uzyskalam wyczerpujace informacje co do schrzenia, metody leczenia, dalszego postepowania z pacjentem. A do tego uprzejmy, miły i cierpliwy. Jednym słowem wzór lekarza. Szkoda tylko, że to wyjątek (a nie reguła) wśród lekarzy...

Trynitarska 11

Wczoraj wyszedłem po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego.
Pełen profesjonalizm,miłe przyjęcie i opieka do samego końca.
Bogu dzięki , że mamy Takich Ludzi i Taki Szpital.
Serdecznie dziękuję za wszystko i pozdrawiam Robert.
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Marcin Nowak

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27

Najlepszy chirurg ! Bardzo kompetentny! Wykonywal u mnie operacje bariatryczna wszystko poszlo swietnie, przed zabiegiem zero stresu a to wszystko dzieki podejsciu dr Nowaka do pacjenta i leczenia. Uwielbiam tego lekarza :)
Opinia dodana przez: Kamila

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Specjalista naprawdę godny polecenia. Pani Doktor przemiła, spokojna a zarazem rzeczowa. Jestem po zabiegu przeprowadzonym przez panią Doktor i w 100% mogę ją polecić.
Opinia dodana przez: Marcin

Proktolodzy w Krakowie