Poradnictwo Antykoncepcyjne Antykoncepcja

Wolny termin: 26 Lip o 16:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 27 Lip o 15:30. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Od wielu lat męczyłam się z zaburzeniami miesiączkowania. Bardzo ciężko żyło mi się nie wiedząc nigdy kiedy pojawi się miesiączka oraz jak długa i obfita będzie. Doktor jako pierwsza zastosowała odpowiednią terapię hormonalną. Do tej pory nikomu sie to nie udało.

Ginekolog położnik Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.

USG dzieci Kraków lekarz Joanna Borzęcka - Klec

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

USG dzieci, Ginekolog położnik

USG ginekologiczne Kraków lek. med. Andrzej Bałasz

lek. med. Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne, USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15

Nie należę do łatwych pacjentek. Doktor Bałasz prowadził moją ciążę, a ja bardzo stresowałam się każdą wizytą i martwiłam, żeby wszystko było w porządku. Wybrałam doktora Bałasza na podstawie bardzo dobrych opinii. I nie zawiodłam się. To świetny lekarz. Bardzo dokładnie tłumaczy co się dzieje, odpowiada na wszystkie pytania i ma rewelacyjny kontakt z pacjentem. Na większość wizyt przychodziłam razem z mężem. Nawet mąż (omijający lekarzy szerokim łukiem) bardzo polubił pana doktora i wizyty u niego. Wizyty przebiegają w bardzo pogodnej atmosferze. Z doktorem można pożartować, co odstresowuje. I co najważniejsze: wszystkie żarty są na miejscu, doktor ma szacunek do pacjentek. Doktor Bałasz dokładnie analizuje badania i niczego nie ignoruje. Doktor Bałąsz to lekarz, któremu można zaufać. Gdybym jeszcze raz miała wybrać lekarza prowadzącego ciążę, na pewno wybrałabym doktora Bałasza. Urodziłam zdrowego synka, nawet porodu nie wspominam jako traumy - choć skończyło się cesarskim cięciem, bo maluch był dwa razy okręcony pępowiną. Doktor Bałasz nie zapomniał o mnie w szpitalu. Interesował się co się dzieje, to też bardzo ważne. Polecam, polecam, polecam. Naprawdę niewielu jest takich lekarzy jak doktor Bałasz: profesjonalnych i sympatycznych.

Opinia dodana przez: Adriana Kaczmarczyk

Gabinet Lekarski Andrzej Brynczak
Piekarska 1
Leszno

DOKTOR ANDRZEJ BRYNCZAK jest moim zdaniem bardzo dobrym lekarzem. Udziela cierpliwie wyczerpujących odpowiedzi na pytania, rozwiewa obawy ale jeśli trzeba mówi otwarcie o zagrożeniach. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam ciężkiej, tradycyjnej operacji. Zostałam zoperowana przez Pana Doktora w Klinice im. Orłowskiego na Czerniakowskiej metodą laparoskopii i po trzech dniach byłam już w domu. Jestem bardzo wdzięczna za to, że Pan Doktor pomógł mi podjąć decyzję oraz zaproponował i wykonał laparoskopię.

Anna S.