Położna

03-140 Białołęka, Warszawa

Dominika Herlenius-Sawicka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet lekarski

Bardzo sympatyczna Pani Doktor! Długo szukałam kogoś właściwego... Czytałam wiele komentarzy na temat Pani Doktor i wszystko się zgadza. Jest bardzo miłą i ciepłą osobą, a przy tym bardzo profesjonalną. Na każde moje pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź.

Opinia dodana przez: Grażyna

Szpital św. Zofii
ul. Żelazna 90

Pani Joanna jest położną z ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz empatią. Jej profesjonalne podejście zapewniło mi komfort psychiczny i pozwoliło uniknąć niepotrzebnego stresu, pomimo tego że była to moja pierwsza ciąża. W dniu porodu od samego rana pani Joanna była ze mną w kontakcie dzięki czemu większość czasu mogłam spędzić w zaciszu domowym i we właściwym momencie wyruszyć do szpitala.

Będąc już na sali porodowej spokój i zdecydowanie położnej dodawały mi siły nawet w najbardziej wymagających momentach. Pani Joanna umożliwiła mi poród do wody, pamiętając że bardzo mi na tym zależało, co bardzo doceniam ponieważ odbieranie porodu w standardowej wannie i przy przygaszonym świetle wymaga od położnej sporej gimnastyki.

Sprawnie poprowadzony poród, perfekcyjna ochrona krocza oraz poczucie bezpieczeństwa nawet w tak zaskakującym momencie jak rozerwanie się pępowina sprawiły, że cały poród wspominam jako wspaniałe wydarzenie.

Opinia dodana przez: Anna

Szpital św. Zofii
ul. Żelazna 90

28 czerwca urodziłam z Ewą swoje pierwsze dziecko. Podpisałam umowę na indywidualną opiekę podczas porodu i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Podczas porodu Ewa była dla mnie niesamowitym wsparciem. Była miła, sympatyczna a kiedy trzeba stanowcza. Przed porodem oraz po służyła radami przez telefon zawsze. Od początku do końca czułam, że interesuje się mną i dzieckiem. Nie czułam się jak klient. Bardzo szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Anna P.

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Pani Ewa to wspaniała kobieta. Dzięki niej mój porod przebiegł szybko a synek urodził się zdrowy :) jest bardzo profesjonalna a do tego ciepła i kochana. Każdej kobiecie życzę takiej położnej jak Pani Ewa. Kolejny porod tylko z nią!

Opinia dodana przez: Kamila

Szkoła Rodzenia Matuś
Dmowskiego 4
89-501 Tuchola

Rodziłam w czerwcu 2017r. pomoc pani Justyny była bezcenna, mogę powiedzieć że poród w dużym stopniu dzięki niej nie zakończył się cesarką.. 😄 jest nastawiona przede wszystkim na dobro pacjentki i jej dziecka, robi wszystko aby ulżyć jej w bólu oraz aby poród przebiegał sprawnie. Jej ogromny profesjonalizm sprawił, że czułam się bezpieczna i wiedziałam że ma wszystko pod kontrolą... Dzięki niej poród był dla mnie wspaniałym i miłym przeżyciem.. 😄 😄

Opinia dodana przez: Iwona

Ujastek

Kraków

Witam!Na panią Reginę Lis trafiłam przypadkiem na dyżurze. Mój poród przebiegał błyskawicznie, jest ciepła, miła, b. kompetentna. Dzięki niej urodziłam śliczną córcię 4030kg bez nacięcia krocza, bez pęknięcia, bez szwów. Co miało miejsce za pierwszym razem przy synku ale to był inny szpital i inna traumatyczna historia. Dzięki pani Reginie mogę śmiało powiedzieć że, bóle podczs porodu można zapomnieć. Żałuję tylko iż, za pierwszym razem na taką położną nie trafiłam bo warta jest wszystkich pieniędzy. Dziekuję pani bardzo.

Strzelce Opolskie

Polecam szczerze .To naprawdę bardzo , bardzo dobra położna ,mądra,delikatna,czuła.Kiedy byłam zdenerwowana dużo do mnie mówiła cicho i powoli zapewniając ,że wszystko przebiega prawidłowo.Niesamowite! uwieżyłam i poród wspominam jako przeżycie cudowne a nie traumatyczne.Chcę jeszcze urodzić ,ale tylko z Panią Gabrysią .

Szpital MSWiA w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Rodzilam w połowie 2006 r i poród wspominam wspaniale. Teraz nie wyobrazam sobie innej osoby przy narodzinach kolejnego dziecka a porod lada moment !