Pediatra Poznań

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar

lekarz Monika Gajewska

Pediatra

wizyta już od 100

Ludmiły 12
61-054 Poznań

Pani dr jest niesamowita. Poświęca dziecku bardzo dużo czasu, zawsze słucha uważnie w czym jest problem i zleca potrzebne badania. Chętnie odpowiada na każde pytanie, tel, sms...100% lekarz z powołana! Cudowne podejście do dzieci - trafne diagnozy...same pozytywy. Taki lekarz nie zdarza się co dzień. Cieszę się bardzo, że trafiliśmy do niej z naszą córeczką!

Kasztelańska 23 lok. 2
60-316 Poznań

lekarz z powołania o wielkim sercu.Kompetentny i dobry diagnosta.
Znam od 18 lat i nadal, gdy mam problem zdrowotny z moimi dorosłymi córkami to idę do naszej Pani doktor i wiem że pomoże,uspokoi,doradzi i wyleczy

Grimma 26
60-193 Poznań

Leczę u P.doktor dzieci już od wielu lat, i nie znam lepszego i bardziej dokładnego lekarza.
Wizyta trwa zawsze min 1 godzinę! Dzieci są badane bardzo dokładnie- waga, ocena rozwoju od ostatniej wizyty, obejrzenie brzuszka, objawy oponowe, węzły chłonne, itd.
Pani doktor zbiera również wszystkie informacje do ew zachorowań i przebiegu leczenia od ostatniej wizyty i dopiero na podstawie tych wszystkich danych ustala sposób leczenia, który dotyczy nie tylko wyleczenia ...

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Córka jest pod opieką Pani Dr od pierwszych dni życia już trzy lata. Każda wizyta to przynajmniej godzina zapoznania się z problemem. Bardzo trafne diagnozy i zalecenia powodują, że nie szukam innych lekarzy. Polecam wszystkim zatroskanym rodzicom.
Opinia dodana przez: Aa

Białostocka 4
61-047 Poznań

Pomimo wileu konsultacji i starań dopiero dzięki temu człowiekowi nasza córka została dokładnie przebadana i ustalono na co choruje. Jestem Mu bezgranicznie wdzięczna, zarówno za zaangażowanie jak i pełne miłości podejście do ludzi. O kompetencji wogóle już chyba nie muszę zapewniać. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: juta175

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

Polecam, bardzo dokladnie i rzetelnie tlumaczy jakie leki, w jakim celu, a przy tym mila i sympatyczna z podejsciem do dzieci.

Os. Winiary 48/6
60-665 Poznań

Anioł-nie człowiek(lekarz:)Przy tym najwyższej klasy specjalista.To niesamowite,jak lekarz może być cudownym,magicznym "przyjacielem" w chorobach i tudnych chwilach naszych pociech.Dziękuję Pani Doktor z całego serce.

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

Cudowna lekarka, zawsze poświęca dziecku dużo czasu, cierpliwości a uśmiech dziecka po wizycie jest bezcenny :) polecamy!!!

Pediatrzy w Poznaniu