Pediatra

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Pediatra, Lekarz rehabilitacji medycznej

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

90-032 Łódź

Pani doktor ma nie tylko dużą wiedzę, ale również odpowiednie podejście do dzieci. To lekarz, do którego mam zaufanie. Bardzo dziękuję i polecam!!

90-032 Łódź

Polecam p. doktor. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Otrzymałam wyczerpującą informacje o chorobie oraz lekach, które mam przyjmować. Więcej takich lekarzy.

90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

Mama Wiktorii i Olka

lek. med. Małgorzata Łukomska

Choroby zakaźne, Pediatra

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety nie dotarlem do pani doktor bo moja umówiona wizyta niestety nie istniala ! Jak dzwonilem do przychodni to okazalo sie ze pani doktor przyjmuje tylko do 15 a ja mialrm wizyte na 17:20 a poza tym nie umawiają za posrednictwem rankinglekarzy.pl i cale szczescie ze zadzwonilem wczesniej zeby potwierdzic bo oberwało sie tylko przez sluchawke pani ktora odebrala a jakbym dotarł na miejsce to dopiero bym sie wku....ODRADZAM RANKING LEKARZY a dokladnie umawianie sie na wizyty jezeli ktos nie chce sie denerwowac a do pani doktor napewno sie umówie ale telefonicznie a nie przez jakis FAŁSZYWY PORTAL !!!

Opinia dodana przez: Eryk Beredziński

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów

Opinia dodana przez: Paweł

Pediatra, Alergolog dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna
Pediatra Piaseczno lekarz Beata Kowalewska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!