Patologia Ciazy

Medycyna estetyczna Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota

ul. Tatrzańska 109, II p, pok. 207
93-279 Łódź

Ja jestem zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Zanim do niej trafiłam, byłam u wielu innych ginekologów. Nikt nie umiał mi pomóc. Doktor Gradzik też długo walczyła z moją przypadłością, ale nigdy nie dała za wygraną(jak wszyscy inni). Próbowała wciąż innych leków, sposobów, terapii. W końcu się udało. Wyleczyła mnie całkowicie, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Uważam, że jest dobrym fachowcem.

Opinia dodana przez: Aga
Wolny termin: 25 Lip o 15:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

31-559 Grzegórzki, Kraków

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego w 9 tyg. z ogromnymi bólami. Pan doktor akurat był na Dyżurze. Gdyby nie jego natychmiastowa reakcja i profesjonalne podejscie najprawdopodobniej by mnie tu nie było. Nie dość że uratował moje życie to jeszcze ocalał jajowód!!! Ponieważ jak sie okazało moja Cięża była ektopowa. Pomimo prowadzenia mojej osoby przez poprzedniego lekarza i trzykrotnym usg oraz objawach(krwawieniach)które powinny zaniepokoić lekarza MOJ PAN DOKTOR - POŻAL SIĘ PANIE BOŻE!!! Nic sobie z tego nie robił i chyba czekał aż się wykończę...
W każdym bądź razie GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA!!!! Ja osobiście od tamtego momentu jestem jego stałą pacjentką i na pewno tego nie zmienię. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ewa
Wolny termin: 25 Lip o 15:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

31-559 Grzegórzki, Kraków

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. Pani Dr odpowiedziała na każde moje pytanie, pozwalając mi przy tym wyjść w pełni spokojną z gabinetu. Leki przepisane również nie były kosmicznie drogie, zamykały się w kwocie 50 zł (za 3 preparaty). Podsumowując, serdecznie polecam Panią Dr. Górecką, biorąc pod uwagę miłą, fachową obsługę oraz przystępną cenę. Na pewno tam wrócę.

Opinia dodana przez: Łucja K.
Wolny termin: 26 Lip o 16:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 27 Lip o 15:30. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Od wielu lat męczyłam się z zaburzeniami miesiączkowania. Bardzo ciężko żyło mi się nie wiedząc nigdy kiedy pojawi się miesiączka oraz jak długa i obfita będzie. Doktor jako pierwsza zastosowała odpowiednią terapię hormonalną. Do tej pory nikomu sie to nie udało.

Ginekolog położnik Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.

USG dzieci Kraków lekarz Joanna Borzęcka - Klec

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

USG dzieci, Ginekolog położnik

ulica Bożka 11
55-220 Jelcz-Laskowice

Pani Kamila to położna z powołania. Bardzo ciepła osoba, która szybko nawiązuje silną więź z pacjentkami. Niewielka wzrostem, ale wielka sercem kobieta. Posiada rozległą wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentkami. Największym ale i najmilszym zaskoczeniem było dla mnie to, że podczas ciąży mogłam zgłosić się do Pani Kamili z każdym problemem i za każdym razem poświęcała mi maximum uwagi i zaangażowania. Nie robi różnicy między pacjentkami z funduszu i prywatnymi, co niestety rzadko zdarza się w naszej służbie zdrowia. Dzięki opiece w ciąży, podczas porodu nic nie było w stanie mnie zaskoczyć. Podczas ciąży i po porodzie interesuje się pacjentami, o każdej porze służy pomocą i dobrą radą. Zdecydowanie mogę polecić każdej ciężarnej.

Opinia dodana przez: Patrycja

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Jestem wierną pacjentką pani doktor od kilku lat i nie zamienię jej na nikogo innego! Zawsze jest bardzo uprzejma, delikatnie bada, sprawdza także piersi, dba żeby wszystkie badania były robione wtedy kiedy trzeba. Polecam