Ortopeda Warszawa

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 25 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 2

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

W porządku facet... nie naciąga na kolejne niepotrzebne wizyty. Skrupulatnie wypytał o wszystko związane ze zdrowiem, zbadał(!)- jako jedyny z ortopedów u których byłem. Powiedział co mi dolega. Potem zrobiłem badania i na następnej wizycie ustaliliśmy plan leczenia. Jest dobrze. Rozpoznał dnę moczanową a ja byłem leczony z powodu skręcenia obu stawów skokowych. Nie pisnął na temat poprzednich lekarzy, choć go podpuszczałem - stwierdził, że może się wypowiadać o stanie obecnym i nie czuje się kompetentny oceniać leczenia poprzednich lekarzy (to mnie trochę wkurzyło, ale rozumiem gościa - ma to chyba coś wspólnego z etyką lekarską). W sumie polecam - bardzo pozytywny człowiek

Wolny termin: 23 Lip o 14:30. Sprawdź inny. # 4

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Wolny termin: 23 Lip o 14:30. Sprawdź inny. # 5

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety dołączam do grona osób bardzo niezadowolonych z wizyty u Pana Doktora. Uważam, że brak w tym wypadku odpowiednich kompetencji. Czekałam na wizytę miesiąc, gdyż Pan doktor jako jeden z niewielu ortopedów robi w placówce w ktorej się leczę i USG, i tym samym konsultuje. Niestety, uważam to za czas stracony, gdyż Pan doktor odmówił podjęcia się prostego leczenia i skierował mnie na USG do innego ortopedy. Podsumowując - ODRADZAM.

Opinia dodana przez: Niezadowolona
Wolny termin: 25 Lip o 14:30. Sprawdź inny. # 6

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Wolny termin: 25 Lip o 15:30. Sprawdź inny. # 7

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya

nie wiem co pacjenci mają do zarzucenia Panu doktorowi, po pierwsze jest tylko człowiekiem jak każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, fachowiec świetny, zawsze znalazł dla mnie czas nawet jak był zabiegany, to szpital kliniczny więc i oczekiwania inne.
Jeśli chodzi o mój przypadek zabieg przeprowadzony błyskawicznie i wszystko ok. Jeśli jeszcze kiedyś będę miała problemy z ręką na pewno udam się do właśnie Pana doktora.

Opinia dodana przez: Maria

02-042 Ochota, Warszawa

Wolny termin: 26 Lip o 10:00. Sprawdź inny. # 9

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93

Pełen profesjonalizm , bardzo dobry kontakt z pacjentem , odpowie na każde pytanie i wątpliwość , wizyta przebiega w spokojnej atmosferze . Pan Doktor Weiss posiada obszerną wiedzę i doświadczenie zrobi naprawdę wszystko aby pomóc pacjentowi.Bardzo dziękuję Panie Doktorze za trzy udane operacje moich rąk. Kryztyna Laskowska

Opinia dodana przez: Krystyna
Wolny termin: 26 Lip o 10:30. Sprawdź inny. # 10