Ortopeda Kraków

Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Ortopeda Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.

Opinia dodana przez: Marysia

ulłazarza w krrakowie

Kraków

Bardzo dobry lekarz, doskonale zna się na swojej pracy i wie co robi. O wszystkim na bieżąco informuje pacjenta, szczegółowo odpowiada na pytania. Polecam

Opinia dodana przez: Mariola

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Witam!

Witam!
Mam ponad 30 lat  Od 3 lat borykałam się z moim stawem biodrowym. Najbardziej doskwierało mi ograniczenie ruchu w jego obrębie. Wybrałam się na wizytę do najlepszego lekarza na świecie Doktora Marka Libry. Przyjmuje w Krakowie na ul. Krowoderskiej lub w Skawinie. Jest ordynatorem na oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krakowie na ul. Galla. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta, lekarz jakich mało, zaraża optymizmem i uśmiechem. Wszystko tłumaczy w sposób klarowny i odpowiada na każde pytanie. Niezwykły człowiek, pomoże każdemu. W marcu 2016 przeprowadził u mnie bardzo skomplikowaną operację biodra która postawiła mnie na nogi i pozwoli dalej normalnie żyć. Wszystko się udało, jestem po 3 miesiącach od zabiegu funkcjonuję normalnie, ograniczenie ruchu ustąpiło, mogę nawet biegać. To najlepszy chirurg ortopeda pod słońcem. Polecam wszystkim wizytę u tego doktora!!! Składam serdeczne podziękowanie w szczególności Panu dr Markowi Libura za przeprowadzenie mojej operacji, chirurgom uczestniczącym w zabiegu, dr Tomaszowi Zacharias, Pani Ani instrumentariuszce, lekarzom anestezjologom, pozostałemu personelowi medycznemu Paniom pielęgniarkom, Pani oddziałowej, Pani Monice rehabilitantce, Panu rehabilitantowi, Pani Ani Woźniak wyrażam wielka wdzięczność za wspaniała opiekę, która pomagała mi dojść do siebie po operacji. Jesteście najlepsi!!!! Na 100% polecam ten zespół medyczny.
Angelika z Niepołomic.

Opinia dodana przez: angelaaa

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3

Lekarz kompetentny nie lekceważący problemu. Gdy raz miałam kontuzję nogi nie odesłał mnie z niczym tylko zrobił co należy aby poprawić mi stan zdrowia. Chciałam bardzo podziękować panu doktorowi zwłaszcza że jego poprzednicy spaprali sprawę. Polecam lekarza !

Opinia dodana przez: Jola

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Dzięki niemu byłam w stanie pójść na Sylwestra choć 30.12 złamałam wyrostek kręgosłupa. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył co mi jest, co mam robić, jak zażywać leki żeby w miarę normalnie chodzić. Poza tym był bardzo wyrozumiały, nawet wtedy, kiedy zbytnio nie chciałam się poddać badaniu, bo każdy ruch sprawiał ból. Trudno oceniać mnie kompetencje lekarza, ponieważ miałam z nim kontakt tylko na izbie przyjęć, ale w tym czasie nie wzbudził żadnych moich zastrzeżeń.

Opinia dodana przez: Asenata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Beluga-Med
ulica Obopólna 4A

Godny polecenia ortopeda .Specjalista w tym co robi,przy ty jest kompetentny i właściwie tłumacz w czym tkwi problem.Pomimo wojskowego podejścia ,ma świetny kontakt z pacjentem wzbudza zaufanie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tak odpowiedzialnej i ciężkiej pracy. WDZIĘCZNA PACJENTKA

Oddział Kliniczny Ortopedii i Rehabilitacji oraz Poradnia Urazowo-Ortopedyczna Szpitala Uniwersyteckiego

W ubiegłym roku los zetknął mnie z leka- rzem profesjonalistą o ujmującym sposobie bycia. Jest nim ortopeda Krzysztof Miśkowiec. Podjął się u mnie operacyjnej korekty wadliwie zrośniętej kości nadgarstka, która dawała szansę na 100 procentową sprawność ręki. Korekta -w pełni udana-była ryzykowna choćby ze względu na mój wiek; mam 65 lat. TEMU doktorowi zawdzięczam, że mam obie pełnosprawne ręce. Dzięki Ci Doktorze.

Opinia dodana przez: Barbara

ulica Poznańska 8/1U

Pan Doktor jest wyjątkowym lekarzem, idealnym do trudnych przypadków. Uratował mi nogę po całkowitym zerwaniu ścięgna Achillesa. jest osobą pełną pasji i oddania w tym co robi, a przy tym ma fantastyczny kontakt z pacjentem. Reasumując, wielkim szczęściem w nieszczęściu jest trafić w fachowe ręce Pana Doktora. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości, bo my pacjenci potrzebujemy takich wspaniałych lekarzy. Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Anna

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

LEKARZ GODNY POLECENIA,SPOKOJNIE POTRAFI ROZMAWIAĆ Z RODZICEM JEDNOCZEŚNIE ZBADAĆ STAN DZIECKA. CÓRKA JAK BAŁA SIĘ LEKARZY TAK TU NAWET NIE ZAPŁAKAŁA. NA RAZIE JEST OK CZAS POKARZE EFEKTY LECZENIA

Ortopedzi w mieście Kraków