Ortopeda Kraków

Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Ortopeda Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne PAMMedica
Os. Piastów 40

Zdecydowanie polecam dr Tomczyka! Leczyłam się u wielu ortopedów z uwagi na moje problemy z kolanem. Już od samego początku leczenia u dr Tomczyka, wykazał się on dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w rozwiązanie problemu pacjenta. Od razu zauważył błędy, jakich dopuścili się na izbie przyjęć po moim wypadku, od razu wykonał potrzebne badania (USG), zlecił rehabilitację, a gdy wciąż były wątpliwości rezonans magnetyczny. Okazało się, że rok chodziłam z kawałkiem ...
Opinia dodana przez: Aneta

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne PAMMedica
Os. Piastów 40

ulłazarza w krrakowie

Kraków

Bardzo dobry lekarz, doskonale zna się na swojej pracy i wie co robi. O wszystkim na bieżąco informuje pacjenta, szczegółowo odpowiada na pytania. Polecam
Opinia dodana przez: Mariola

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3

Lekarz kompetentny nie lekceważący problemu. Gdy raz miałam kontuzję nogi nie odesłał mnie z niczym tylko zrobił co należy aby poprawić mi stan zdrowia. Chciałam bardzo podziękować panu doktorowi zwłaszcza że jego poprzednicy spaprali sprawę. Polecam lekarza !
Opinia dodana przez: Jola

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Witam!
Mam ponad 30 lat  Od 3 lat borykałam się z moim stawem biodrowym. Najbardziej doskwierało mi ograniczenie ruchu w jego obrębie. Wybrałam się na wizytę do najlepszego lekarza na świecie Doktora Marka Libry. Przyjmuje w Krakowie na ul. Krowoderskiej lub w Skawinie. Jest ordynatorem na oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krakowie na ul. Galla. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta, lekarz jakich mało, ...
Opinia dodana przez: angelaaa

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Dzięki niemu byłam w stanie pójść na Sylwestra choć 30.12 złamałam wyrostek kręgosłupa. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył co mi jest, co mam robić, jak zażywać leki żeby w miarę normalnie chodzić. Poza tym był bardzo wyrozumiały, nawet wtedy, kiedy zbytnio nie chciałam się poddać badaniu, bo każdy ruch sprawiał ból. Trudno oceniać mnie kompetencje lekarza, ponieważ miałam z nim kontakt tylko na izbie przyjęć, ale ...
Opinia dodana przez: Asenata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Beluga-Med
ulica Obopólna 4A

Godny polecenia ortopeda .Specjalista w tym co robi,przy ty jest kompetentny i właściwie tłumacz w czym tkwi problem.Pomimo wojskowego podejścia ,ma świetny kontakt z pacjentem wzbudza zaufanie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tak odpowiedzialnej i ciężkiej pracy. WDZIĘCZNA PACJENTKA

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

LEKARZ GODNY POLECENIA,SPOKOJNIE POTRAFI ROZMAWIAĆ Z RODZICEM JEDNOCZEŚNIE ZBADAĆ STAN DZIECKA. CÓRKA JAK BAŁA SIĘ LEKARZY TAK TU NAWET NIE ZAPŁAKAŁA. NA RAZIE JEST OK CZAS POKARZE EFEKTY LECZENIA

Ortopedzi w Krakowie