Ortopeda Katowice

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

wizyta już od 50

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Rewelacyjny Ortopeda! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Diagnozuje wnikliwie. Gabinet wyposażony m.in. w USG. Gabinet i poczekalnia - dostosowane również dla najmłodszych. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu i uwagi, trafnie diagnozuje, dokładnie przedstawia plan leczenia. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Aleksandra

Poleska 30
40-733 Katowice

Zabrałem syna na przejażdżkę i wizytę do Katowice. Było warto. Kosmos. Ból kręgosłupa i promieniowanie do uda - wydawało się, że to w wyniku urazu w szkole półtora roku temu (upadek że schodów). Wg diagnozy - wada ale uraz mógł ja pogłębić. Zalecenia - suplement diety oraz ćwiczenia rozciągające 3 x dziennie. A później specjalne ćwiczenia 3 x tygodniowo. Pływanie tak - ale zakaz żabką. Pozytywnie w szoku jesteśmy. W sierpniu zobaczymy jaki efekt. Pełna informacja trochę nas uspokoiła, bo jest duża szansa na poradzenie sobie z tym schorzeniem. Super.

Opinia dodana przez: Grzegorz

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

W kilku słowach: Profesjonalizm, kultura i rzetelność. Ludzkie podejście do pacjenta i uprzejmość. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Piotr

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , którzy są w potrzebie . Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje, nie pospiesza , nie upomina . Nawiązuje przyjazny kontakt z pacjentem . Bardzo uprzejmy i mądry doktor . W czasie leczenia wychodzi z wieloma propozycjami leczenia . Przekazuje wiedzę , którą pacjent powinien zdobyć po wizycie lekarskiej . Wspaniały człowiek . SERDECZNIE POLECAM

Opinia dodana przez: Małgorzata

ulica Puchacza 6
40-681 Katowice

Bardzo dobry lekarz wysokie kwalifikacje uczciwość i profesjonalizm w swoim zawodzie polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy udać się do avimedu w Katowicach.

Opinia dodana przez: Mariola

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
Raciborska 15
40-074 Katowice

Super lekarz, polecam ! Najważniejsze jest dla niego zdrowie człowieka a nie pieniądze! Lekarz z prawdziwego zdarzenia!

Grabskiego Władysława 15/1
40-826 Katowice

Specjalista godny polecenia. Trafiłam do dr Lubelskiego przypadkowo, z bólem, dolegliwością leczoną wcześniej w znanej klinice - gdzie zdiagnozowano - do operacji. Po zastosowaniu leczenia przez Pana
Doktora, mogę swobodnie pracować i zapomniałam, że bolała mnie ręka. Za profesjonalizm i zaangażowanie
dr. Lubelskiemu bardzo dziękuję i szkoda że nie wszyscy lekarze tak podchodzą do pacjenta. Lidia

MEKMED s.c. Przychodnia Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Panewnicka 5
40-709 Katowice

To jest naprawdę lekarz który rozumie pacjenta i traktuje pacjentów z szacunkiem z całego serca go polecam

Opinia dodana przez: Beata

Centrum Medicover - Katowice Chorzowska
ul. Chorzowska 50
40-101 Katowice

To wspaniały ortopeda. Postawił trafną diagnozę mojego kolana. Leki które zapisał wspaniałe działają. Ból szybko ustępuje. Bardzo Polecam. Kazimierz

Opinia dodana przez: Kazimierz

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Lekarz godny polecenia.Miły,konkretny,rzeczowy ze świetnym podejsciem do pacjentów,a przy tym z poczuc

Ortopedzi w Katowicach