Ortopeda Bielsko-Biała

Ortopeda Bielsko-Biała dr n. med. Adrian Błasiak

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Ze szczerego serca pragnę podziękować Panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił, za tak duże zainteresowanie i przejęcie się moim kolanem.
Dr Błasiak to wspanialy lekarz, wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Jest rownież bardzo sympatycznym i życzliwym człowiekiem. Podczas wizyty dokładnie wszystko tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania.
Jestem kilka tygodni po rekonstrucji więzadła ACL i szyciu łąkotki. Dzieki Panu doktorowi wiem ze wkrótce ...
Opinia dodana przez: Maria

szpital wojewodzki

43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem ale tez miłym i dobrym czlowiekiem. Wyleczyl mi jedna reke a teraz bez wahania poddam sie operacji na druga i wiem ,ze bedzie dobrze bo ufam lekarzowi

ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz godny zaufania.Nie śpieszy się i ma tyle empatii do pacjenta . Widać źe lubi swoją pracę.Obecnie to rzadkość. Piszę to na piąty dzień po zabiegu kolana.Jest dobrze.Polecam szkoda, źe nie ma więcej takich lekarzy!

Pozdrawiam

lekarz Piotr Zagórski

Wizyty domowe, USG ortopedyczne

Orto-Sport Indywidualna Praktyka Lekarska

Bielsko-Biała

Diagnoza pana doktora Piotra pozwoliła znaleźć przyczynę moich schorzeń, wytłumaczył i przypisał trafne leki, które pozwalają funkcjonować.Na wizycie czułam, że jest lekarzem ortopedą z powołania, znalazłam dobrego dociekliwego specjalistę .polecam każdemu człowiek anioł.Diana Małgorzata
Opinia dodana przez: Małgorzata Barbara

NZOZ VITA-DENT S.C.
Władysława Broniewskiego 32/1
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo mily lekarz, ktory budzi zaufanie. Poswieca odpowiednio duzo czasu pacjentowi i wszystko wyjasnia.

Tomasz Samorzewski

Traumatolog, Ortopeda

ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz godny zaufania, kompetentny, poświęca tyle czasu pacjentowi ile trzeba, wyczerpująco odpowiada na pytania, jest bardzo pomocny, przy tym zawsze miły, uprzejmy i uśmiechnięty. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wizyta przebiega w miłej atmosferze a co najważniejsze leczenie przynosi dobre efekty. Bardzo dziękujemy Panie doktorze. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Danuta

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo fachowo poskładał moją rękę i odpowiedział na wszystkie moje pytania wyczerpująco.Gdyby zaistniała taka potrzeba,bez namysłu oddałbym się w ręce tego właśnie lekarza.jest uczynny i uprzejmy,jest przykładem lekarza z prawdziwego zdarzenia
Opinia dodana przez: viking

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Ortopeda

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

świetny specjalista, polecam wszystkim, którym nie udało się zaczerpnąć fachowej opinii u innych lekarzy, spotkałem się z wieloma opiniami na temat mojej dolegliwości, jednak Pan Doktor szybko i trafnie postawił diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiegło w ekspresowym tempie
Opinia dodana przez: Marcin

Mariola Sękowska

Rehabilitant, Ortopeda

Reymonta 5
Bielsko-Biała

Szkoda, że pani Doktor nie ma żadnych komentarzy.
Ale wydaje się być w porządku
mam nadziej że ja za jakiś czas wpiszę tu pozytywny komentarz:-)

ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Najlepszy ortopeda jakiego znam! Popieram opinie innych, którzy twierdzą, że Dr. Solecki jest lekarzem z powołania. Pełen profesjonalizm jaki niewątpliwie cechuje tego ortopedę, pozwolił mu na dostrzeżenie problemu w moim kolanie, którego dwóch poprzednich lekarzy nie zauważyło. Przeprowadził mnie wzorcowo przez cały proces od diagnozy, przez operację rekonstrukcji więzadła przedniego krzyżowego (ACL) i pękniętej łąkotki, aż po okres kontrolny po operacji. Przez cały ten czas wykazał się dużym zaangażowaniem i ...
Opinia dodana przez: Natalia

Ortopedzi w Bielsku-Białej