Filtruj terminy

Ortopeda Białystok

USK w Białymstoku

15-276 Białystok

Polecam wszystkim . Prawdziwy lekarz Daję ocenę bardzo dobrą, tylko dlatego, że nie ma celującej Gdyby każdy taki był służba zdrowia wyglądałaby inaczej.
Opinia dodana przez: Andrzej

OMEDA
Białystok, ul. Fabryczna 39
15-482 Białystok

super lekarz,specjalista na 6! pelen profesjonalizm! serdecznie polecam! dziekuje,dziekuje,dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!

Białystok

Pan dr Wojciech Zalewski to lekarz, do którego mam zaufanie. Dzięki rzetelnej diagnozie, perfekcyjnej trudnej operacji, skutecznemu leczeniu, uratował nogę mojemu synowi. Do tego ma dar genialnej intuicji i budowania fajnych relacji z pacjentem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Jacek Brajczewski

Ortopeda, Lekarz sportowy

Humana Medica Omeda, Przychodnia Lekarska
Bema 2, Fabryczna 39
15-370 Białystok

najlepszy z najlepszych, zawodowiec i............... CZŁOWIEK !!! zna się na robocie, dobrze, że własnie do niego trafiłem.
Opinia dodana przez: andrzej

Gródecka 1a
15-501 Białystok

Jestem po operacji obu kolan a dokładnie po edndoprotezoplastykach całkowitych , które dr Falkowski wykonał fachowo. Czuję się bardzo dobrze, wracam do zdrowia i z czystym sumieniem polecam owego specjalistę dla tych którzy mają problemy z kolanami a na pewno uzyskają pomoc. Do pacjentów jest bardzo miły i uprzejmy, poświęca tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko jasno i precyzyjnie. Bardzo dziękuję za opiekę i leczenie oraz życzę dalszych sukcesów zawodowych.
Opinia dodana przez: W.
Pan doktor to osoba która przywraca zdrowie!Dziękuję Doktorze za pomoc!

Białystok

Moze ktos zna namiary ,gdzie przyjmuje Profesor Skowronski.Slyszalam o Nim bardzo pochlebne opinie.Sprawa bardzo pilna, prosze o pomoc. Z gory bardzo dziekuje.
Opinia dodana przez: Danuta

Szpital Śniadeckiego

15-950 Białystok

Potwierdzam opinię o bardzo ale to bardzo kiepskiej jakości wykonywanych operacji przez pana Adamczyka i jego bezczelnym podejściu do człowieka.
Śmiem twierdzić też, że celowo nakierowuje, nawet zdrowe osoby z drobnym nadwyrężeniem, na pewne zabiegi operacyjne przynoszące sowite dochody dla szpitala i jego osoby.
Dziś jestem pewny, że wcisnął mi kit o zerwanym wiązadle kolana, mimo "otwarcia" kolana i doskonale widocznej zastanej sytuacji, dla nabicia kasy wyrwał mi zdrowe ...
Opinia dodana przez: ACL

Białystok

Jak najbardziej godny polecenia - miły, kompetentny specjalista. Takiego podejścia do pacjenta życzyłabym wszystkim potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: Ewa
Nikomu nie polecam tego ortopedy, przyszłam do niego na wizytę z bólem stopy (pięty) nie skierował mnie na żadne badania typu Rtg czy też tomografię, nie widział do tego podstaw ani potrzeby po obejrzeniu kostki stwierdził stopę koślawą i niby stąd powstawał ból (wg dr. wynik nieprawidłowego ustawienia stopy przy chodzeniu). Zalecił wkładki do butów, rehabilitację i ćwiczenia. Stan stopy nie poprawił się a wręcz przeciwnie. Przy drugiej wizycie gdy ...

Ortopedzi w Białymstoku