Ortopeda

Traumatolog, Ortopeda

wizyta już od 98

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Bardzo pozytywny i wzbudzający zaufanie lekarz. Z pewnością posiada dużą wiedzę, jednak mam lekki niedosyt odnośnie otrzymanych informacji. Mimo wszystko polecam, bo to dobry specjalista.

Koszarowa 17
62-300 Września

Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek! Lekarz który dla innych może być przykładem, nie "odkłada pacjenta na bok" ( poprzedni ortopeda zobaczył wyniki badań i od razu zdecydował o operacji ) a Pan Janiak wnikliwie obejrzał, pytał się co robię, czy mnie boli itd. i postawił diagnozę, rehabilitację i dzięki niemu wszystko jest ok, a ja jestem pod kontrolą lekarza. Przyznam tez, że uśmiech ma bardzo ładny. Dziękuję i pozdrawiam Pana Michała

Centrum Medyczne Gamma
Broniewskiego 3

No tak, same 5, ale taka jest o nim prawda. Inteligentny, sumienny a przede wszystkim fachowiec. Jeśli ktoś lubi wiedzieć to cierpliwie wytłumaczy ale jeśli nie masz smykałki do analizowania to i bez obaw i wnikania można spokojnie przyjąć to co zaleci. W moim przypadku i znajomego zrobił to trafnie i pomógł. No i zachował wrażliwość i empatię co udaje się niewielu lekarzom. Jeśli chodzi o koszty to nie nabija dodatkowych wizyt niepotrzebnymi badaniami czy kontrolami.

Opinia dodana przez: Mirosław
Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam

lek. med. Wojciech Wichłacz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Polecam pana doktora.Uprzejmy z poczuciem humoru.Córka miała spuchniętą nogę,po miesięcznym opatrunku gipsowym.Od miesiąca jeździliśmy od lekarza do lekarza,zaliczając również dwutygodniowy pobyt w szpitalu.Były diagnozy najróżniejsze w tym min.zapalenie stawów,zapalenie żył.Dostawała sterydy,zalecano zastrzyk dostawowy hormonalny,na który nie wyraziłam zgody dopóki nie skonsultuję tego z ortopedą.Okazało się,że zrobiłam słusznie.Doktor Wichłacz po obejrzeniu USG i innych badań oraz zbadaniu córki stwierdził,że to typowy stan po gipsie i absolutnie nie należy podawać leków.Rzeczywiście opuchlizna stopniowo ustępuje,bez leków.Pierwszy od dwóch miesięcy lekarz, z którym konkretnie rozmawiałam.Nie wymyśla diagnoz,tylko je stawia.Chętnie odpowiada na każde pytanie.Nie odnosi się wrażenia,że czeka na kolejnego pacjenta.Widać,że wie co mówi.Jeśli będzie taka konieczność,na pewno nie będę szukała innego ortopedy.

Opinia dodana przez: danka danag
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Pan Doktor Suchmiel to prawdziwy ekspert w dziedzinie ortopedii. Mam szczęście być jego pacjentką od 3 lat , a więc mogę ocenić jego profesjonalizm i umiejętności z tej perspektywy czasu. Od ponad 2 lat już nic mi nie dolega,czuje się świetnie i do tego udało mi się uniknąć 2 operacji.

Obecnie biorę tylko regularnie, profilaktycznie zastrzyki z kwasu hialuronowego, bo przekonałam się,że są skuteczne, a schemat ich stosowania Pan doktor zawsze dokładnie objaśnia.
Ale ten pierwszy rok był bardzo ciężki, przyplątywały się do mnie przeróżne dolegliwości, aby nie zanudzać wspomnę tylko ostrogę, ból barku, tak dokuczliwy,że przeszkadzał w codziennych czynnościach tj. ubieranie czy nawet jedzenie. Później pojawił się ból w pachwinie, który utrudniał przejście nawet niewielkiej odległości. Zawsze Pan doktor stawiał właściwą diagnozę, poprzedzoną nie tylko USG czy rezonansem, ale też przeróżnymi testami ortopedycznymi, które już pomagały ukierunkować diagnozę. Pamiętam kiedy zmagałam się z bólem pachwiny, a czekaliśmy na wyniki rezonansu, Pan Doktor na każdej wizycie badał, stosował inne testy, aby niczego nie przegapić. Czułam wtedy jego ogromną chęć pomocy i zaangażowanie. Leczenie było bardzo skuteczne, zastrzyki, fala, ale też rehabilitacja i noszenie wkładek. No i dzisiaj jestem w super formie....
Poleciłam doktora mojej koleżance, która musiała poddać się zabiegowi artroskopii barku. Zabieg był bardzo skomplikowany, ale przeprowadzony z taką maestrią,że koleżanka wróciła szybko do pełnej sprawności.
Wiem ,że pan Doktor nie szczędzi ani czasu, ani pieniędzy , aby ciągle dokształcać się na przeróżnych szkoleniach, kongresach, w kraju i za granicą, ( o niektórych można przeczytać na stronach Orthomedyk) , po to , abyśmy my pacjenci mogli leczyć się na światowym poziomie, z zastosowaniem najnowocześniejszych technik.
Szczerze polecam pana Doktora, dziękuję mu za jego ogromną pomoc,skrupulatność, profesjonalizm, i za to że wciąż wykonuje ten tak trudny i odpowiedzialny zawód z taka pasją i zaangażowaniem.

Opinia dodana przez: Teresa Ochman- Glanc

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pan Dubiel jest wspaniałym lekarzem :-) Nie zamieniła bym go na innego. Tłumaczy bardzo szczegółowo i jest bardzo miły i sympatyczny :-). Polecam :)

MEDIQ Szpital i Poradnie Specjalistyczne
Józefa Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze Pana Petelewicza. Nie tak całkiem przypadkiem, bo szukałam, dzwoniłam i faktycznie potwierdzam poniższe opinie. Lekarz zbadał moje kolano dokładnie - nie jak inni lekarze którzy tylko na szybko zerknęli. Zlecił badania, jestem po kolejnej wizycie i wiem co i jak mam robić. Jak na razie idzie dobrze, więc zabieg w moim przypadku nie jest konieczny dzięki wiedzy Pana doktora. Polecam!

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Męczyłem się bardzo długo z zespołem cieśni nadgarstka, ale każdy lekarz u którego byłem twierdził, że nie ma sensu operować. W końcu doktor Pierchała zdecydował, że nie pozostaje nic innego i mnie zoperował. Teraz w końcu przestałem odczuwać ból w ręce i pewnie do końca życia będę mu wdzięczny. Polecam!

Opinia dodana przez: Patryk