Filtruj terminy

Ortopeda Dziecięcy Łódź

Ortopeda dziecięcy Łódź dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Tatrzańska 109 (BiLMED, wejście od ul. Tatrzańskiej na przeciwko D.H. PIONIER)
93-279 Łódź

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Po 2 niekompetentnych lekarzach w końcu trafiliśmy do specjalisty jakim jest Pan dr Pruszczyński. Doświadczenie, wykształcenie.... człowiek świetnie przygotowany. Leczenie odbywa się na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm. Pan dr od razu mówi jak jest, bo pewnie stawia diagnozę. Tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie, jakie stadium choroby, co trzeba zrobić. Specjalista na naprawdę światowym poziomie. Widać na każdym kroku że świetnie przygotowany. Doświadczenie zdobyte również za granicą. POLECAMY i dziękujemy za ...
Opinia dodana przez: Anna

90-032 Łódź

Oddział Kliniczny Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Artroskopowej Stawu Kolanowego
Drewnowska 75
91-002 Łódź

Pan profesor Marek Synder leczy naszego synka który ma choroba perthesa. Jestesmy zadowoleni z rezultatów jak i ze sposobu leczenia.Niema żadnych problemów z kontaktem E-mail szybka odpowiedz jest naprawdę fachowcem w swojej dziedzinie godny polecenia

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Dr.Flont jest lekarzem godnym polecenia moim zdaniem,ponieważ doskonale zajmuje sie pacjentem w moim przypadku synem z końsko szpotawoscia prawej nogi i choroba Blounta nodze lewej.Pan doktor żetelnie objasnia zagadnienie choroby oraz cele jakie trzeba osiagnoc by poprawic życie dziecka.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Zbigniew Cukras

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Łódź

Lekarz godny polecenia. Zna się na tym co robi. Operowal mnie niedawno i z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Paulina

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Miałem operowane obydwa ścięgna achillesa /bardzo ostry stan zapalny/.Jestem bardzo zadowolony zarówno z profesjonalizmu i wyjątkowego podejścia do pacjenta oraz z efektów wykonanych zabiegów. Z całego serca polecam Pana Dr. Marcina Sibińskiego.

Opinia dodana przez: Mariusz

Ortopedzi dziecięcy w Łodzi