Ortodonta Warszawa

Ortodonta Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Orto-Royal
Sarmacka 6

Bardzo fajna z podejścia Pani doktor, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście kontynuuję leczenie i też polecam Panią stomatolog.
Opinia dodana przez: Łukasz

NZOZ Przychodnia Stomatologiczna "DENTIMED"
Tykocińska 42

Ortodonta Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.
Opinia dodana przez: Paula
Ortodonta Warszawa lek. dent. Dawid Stenka

lek. dent. Dawid Stenka

Stomatolog, Ortodonta

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Właśnie kończę 2 letnią przygodę korekty wady zgryzu. Osiągnięty efekt jest tym wymarzonym! Do tego każda wizyta to czysta przyjemność. Spokojnie,delikatnie,profesjonalnie.Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Natalia
Ortodonta Warszawa lek. stom. Dorota Świątek

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do Pani doktor trafiliśmy przy okazji wizyty w Formmedzie u logopedy. I był to bardzo dobry wybór. Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Bez zniecierpliwienia tłumaczyła nam jak zamierza leczyć dziecko, pokazywała co chce osiągnąć. To nie to co u innego ortodonty gdzie chodziliśmy poprzednio. A i dziecko ją bardzo lubi.
Opinia dodana przez: Hania W
Ortodonta Warszawa lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
03-982 Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!
Opinia dodana przez: Grzesiek
Ortodonta Warszawa lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Ortodonta

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof
Ortodonta Warszawa lek. dent. Arleta Nawrolska

PRO ORTODONT Centrum stomatologii i Ortodoncji
Filtrowa 59/2

Polecam Panią Doktor, to świetny lekarz. Szkoda tylko, że tak trudno się do niej dostać.
Poświęciła mi wiele czasu i nie należy do tych, którzy patrzą tylko na pieniądze za wizytę.
Polecam!!!
Opinia dodana przez: Mat
Ortodonta Warszawa prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38
02-657 Mokotów, Warszawa

kontakt do dr Piotra dostałam od koleżanki, która była żywym przykładem rewelacyjnych efektów leczenia! moje leczenie trwało dość długo - spowodowane było dwukrotnym przekładaniem operacji wady zgryzu (brak funduszy NFZ). Jednak warto było czekac - po zdjęciu aparatu efekt przechodzi moje oczekiwania - zęby są jak od linijki, zgryz idealnie prosty. Bzdurą jest, że do aparatu należy usuwać jakiekolwiek zęby - ja mam wszystkie na swoim miejscu :) Jeżeli chodzi ...
Opinia dodana przez: Paulina

Andrzej Wędziński

Stomatolog, Protetyk

Grochowska 200/93

Fantastyczny stomatolog, bardzo miły. Przede wszystkim znakomity specjalista. Polecam wszystkim pacjentom, szczególnie tym, którzy boja się dentystów. Ten jest Super.
Opinia dodana przez: Guliwer

Ortodonci w Warszawie