Onkolog Wrocław

Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny

54-203 Wrocław

Znakomity lekarz, który cechuje się profesjonalizmem. Doskonale wszystko tłumaczy i objaśnia, godny zaufania i polecenia. Nie pozostawia pacjenta samemu sobie. Podczas każdej z wizyt panuje przyjazna atmosfera, potrafi uspokoić zdenerwowanego pacjenta.
Opinia dodana przez: am

Wrocław

Trafiłam do Pana doktora nie mając wielkiej nadziei na cokolwiek. Mój pierwszy lekarz się poddał po jednej nieudanej probie. Doktor Szulc nie poddał się pomimo, że pierwsza operacja niestety nie pomogla, dalej starał się mi pomóc, chociaż ja już nie wierzyłam, że moje życie może się zmienić. Doktor zoperował mnie po raz drugi i pomimo tego, że mogłam zostać okaleczona, Pan doktor zrobił co w jego mocy żeby uratować moją ...
Opinia dodana przez: Magdalena

ulica Kamieńskiego 227/u1
51-126 Wrocław

bardzo komepetentny lekarz, a przy tym bardzo mila i serdeczna

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Jednym słowem przecudowny lekarz. U doktora Matkowskiego leczę się od kilku lat i naprawdę z czystym sumieniem polecam go każdemu.Jest to osoba kompetentna, troskliwa, profesjonalna w swoim fachu.I najważniejsze że w 1000% szanuje swojego pacjenta.
Opinia dodana przez: kasiek

ulica Grecka 68a
54-406 Wrocław

Bardzo dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Podczas chemioterapi dostałam zapalenia oskrzeli. Po kontakcie z Panem doktorem natychmiast kazał mi zgłosić się u niego. Zalecił badania i prześwietlenie klatki piersiowej. Po tym już widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać.
Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom.
Pacjentka z Legnicy
Opinia dodana przez: Legniczanka

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

plac solidarnosci

Wrocław

Dr. Jacek Langowski to sympatyczny, pełen empatii człowiek, oraz wspaniały lekarz, który dotkniętemu chorobą człowiekowi po prostu pomaga. ....nie zostawia go sam na sam z biurokratyczną machiną NFZ.
Panu Doktorowi zawdzięczam zdrowie i najprawdopodobniej życie i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczny i życzę każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji jak ja aby napotkał na swojej drodze takiego właśnie lekarza jak dr Jacek Langowski

Zbigniew Pazera
Opinia dodana przez: Zbigniew

Gabinet Vision Express
pl. Dominikański 3
50-159 Wrocław

Ocenę wystawiam po wycięciu znamienia, które znajdowało się na mojej nodze. Dzisiaj po bliźnie nie ma prawie śladu. Będę o panu dr wypowiadać się w samych superlatywach. Jest świetnym fachowcem. Przed zabiegiem szczegółowo wyjaśnił mi, w jaki sposób wszystko się odbędzie. Na usunięcie kolejnego znamienia przyjdę napewno do Pana Derenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marta Zastawny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław

Polecam Dr Martę Zastawny wszystkim Paniom,które szukają kompetentnego i miłego ginekologa we Wrocławiu. Byłam na wizycie kontrolnej u Pani Doktor w Medfeminie. Wizyta w bardzo miłej atmosferze, cały czas czułam się komfortowo, dr zrobiła mi także USG mimo, że nie zgłaszałam żadnych dolegliwości. Podczas wizyty żadnych zbędnych pytań czy uwag nie na miejscu, których doświadczyłam wcześniej u innego lekarza ginekologa. Małgorzata 26lat
Polecam panią Małgosię! Świetny specjalista. Fachowe podejście i zainteresowanie pacjentem. Kobieta złoto:)

Onkolodzy w Wrocławiu