Onkolog Warszawa

Onkolog Warszawa prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

Klinika Nowotworów Głowy i Szyi
Wilhelma Konrada Roentgena 5

To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Katia
Onkolog Warszawa dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Torakochirurg, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.
Onkolog Warszawa lekarz Karol Nietupski

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

TO jest lekarz godny polecenia super lekarz bardzo kompetetny lekarz z prawdziwego zdarzenia mało takich super polecam
Ginekolog onkolog Warszawa  Leszek Gmyrek

Leszek Gmyrek

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

jestem zaskoczona i zdziwiona negatywnymi opiniami na temat dr Gmyrka. Uważam, że to świetny specjalista, przemiły człowiek o fajnym poczuciu humoru. Zawsze uspokoi, doradzi, wyjaśni wszelkie wątpliwości. USG robi dokładnie wszystko pokazując i tłumacząc. Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Jestem jego pacjentką sześć lat i nie zmienię go na żadnego innego lekarza.

dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Onkolog dziecięcy, Chirurg onkolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 250

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska

Nadzwyczajny człowiek, lekarz z powołania, fachowiec i profesjonalista najwyższej klasy!!!! takich ludzi już się nie spotyka. Operował mojego tatę dwa razy rak jelita grubego, szczery do bólu "żołnierz", ale poświęcał się i angażował na całego!!! konkretnie i rzeczowo; zawsze punktualnie w poradni, sprawnie i kompetentnie obsługiwał pacjentów; interesował się tatą nawet w trakcie chemioterapii; dzięki niemu udało nam się przedłużyć cenny czas o 2 lata.... w sytuacji kiedy już wiedzieliśmy, ...
Opinia dodana przez: PanDora

Centrum Onkologii

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Pan doktor operował mnie na Madalińskiego w 2016 r. Szkoda że już tam nie pracuje-wielka strata i dla pacjentów i dla szpitala.
Opinia dodana przez: Agnieszka

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

Modliłam się, aby Pan Bóg polecił mi godnego specjalistę w mojej chorobie nowotworowej sutka piersi.I właśnie wszystkie kroki skierowane były na szpital w Warszawie na ul. Szaserów i trafiłam bezwiednie na dr. Zbigniewa Zarębę.Wspaniały lekarz,spokojny, a przede wszystkim człowiek, godny zaufania i polecenia. Przed operacją, jak również po, zajmuje się sam pacjentką z profesjonalnym podejściem,bez żadnej krępacji pytałam się o wszystko, a on odpowiadał na wszystkie moje pytania z cierpliwością.Jestem ...

Szpital Wolski
Kasprzaka 17

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci które nie zawsze miały sens, zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i ich rodziców, nawet po 10 latach po leczeniu poznawał swoich pacjentów i po takim długim czasie nie odmówił konsultacji i pomocy. Trafić w życiu na taką wspaniałą osobę to wielkie szczęście. Niestety ten ...
Opinia dodana przez: Sonia

Centrum Onkologii - Instytut im. M. Skłodowskiej - Curie
Roentgena 5, Warszawa

wspaniały człowiek i lekarz zarazem. Rzeczowy uprzejmy bardzo dobrze znający obszar swojego działania czyli choroby nowotworowe jądra. Budzący zaufanie i przede wszystkim potrafiący słuchać a to niezwykła rzadkość u lekarzy. Kompetentny. Spokojny , nigdy się nie śpieszy.To niezwykle ważne w budowaniu zaufania pomiędzy nim a pacjentem.Polecam! wg mnie najlepszy lekarz w KNUM w CO I.:)

Onkolodzy w Warszawie