Onkolog Szczecin

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Do Pana Doktora trafiłam na Unii Lubelskiej i czystym sumieniem mogę polecić jego osobę! Jest człowiekiem otwartym, miłym, pomocnym i współczującym, a do tego podchodzącym z wielkim zaangażowaniem do pacjenta. Stara się odpowiedzieć na każde pytanie, z ogromną cierpliwością tłumaczy każde ujęte w rozmowie zagadnienie. Przy czym nie ma kompleksu Boga i potrafi przyznać, że jego wiedza na dany temat się skończyła - dla mnie osobiście to sprawa pierwszorzędna, ponieważ ...
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Tomasz Byrski

Onkolog, Internista

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Pan Profesor uratował życie mojej żony.W zaawansowanej chorobie nowotworowej podjął radykalne środki, moja żona żyje. Wyrazy najwyższego szacunku dla Pana Profesora.
Opinia dodana przez: Zbyszek

71-730 Szczecin

Pani doktor to przemiła,kompetentna wzbudzająca bezgraniczne zaufanie.Godna polecenia innym chorym. Ryszard

Szczecin

Bardzo dobry lekarz. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. mająca czas dla wszystkich pacjentów,bez limitu przyjęć.Godna polecenia wszystkim pacjentom Ryszard pacjent od 7- miu m-cy.
Opinia dodana przez: ryszardb
ta Pani pomogla mi wyjsc z ciezkiej choroby (nowotwor zlosliwy) bez pomocy chemioterapi i innych niszczacych a czasem niepotrzebnych zabiegow i terapii, pozdrawiam Pania Malgosie :D

71-730 Szczecin

Dziekuje Pani dr za fachowa opieke lekarska jak dotychczas,jestem po chemii i oczekuje na wyniki,mam nowotwor jamy ustnej i nogi-miesaka,bardzo cierpie ale przy pomocy Pani dr znosze to w miare dobrze.

71-730 Szczecin

Wspaniały lekarz.czuła, obowiązkowa,traktująca poważnie pacjenta.Chce być przez cały okres kontrolny wyłącznie pod Jej opieką.Polecam Panią doktor wszystkim moim znajomym i rodzinie.
Opinia dodana przez: jadwan

lekarz Mirosław Halczak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu, a do tego jeszcze troskliwy i uprzejmy człowiek. Przeszedłem u Pana Doktora 2 operacje i byłem zbudowany jego kompetencjami zawodowymi, sposobem tłumaczenia wszystkich aspektów zabiegu i troską o to, co z pacjentem dzieje się już po operacji. Podejście Pana Doktora, sprawia, że nawet nieprzyjemny zabieg nie jest tak straszny, jak się wydaje. Polecam z całego serca i tą drogą bardzo Panu dziękuję za ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Siniarski

zachodnopomorskie centrum onkologiczne

Szczecin

Poznać w trudnych chwilach TAKIEGO CZŁOWIEKA i być pod opieką TAKIEGO LEKARZA to szczęście i zaszczyt. Jego podejście do pacjenta, ogromna życzliwość,cierpliwość i opanowanie, takt i kultura osobista wzbudzają zaufanie i dają poczucie bezpieczeństwa a kompetencje, które posiada pozwalają patrzeć w przyszłość optymistycznie. Polecam

Szczecin

Pani Doktor jest bardzo miła,leczyła moją babcie na każde wezwanie była poświęciła czas wolny swój by wspomagać Bardzo dieskuje Zborała Maria

Onkolodzy w Szczecinie