Onkolog Lublin

Gastrolog, Chirurg onkolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.
Opinia dodana przez: Teresa

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Pani doktor pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym a ponadto prywatnie przyjmuje jako internista i onkolog w Luxmedzie na Zwycięskiej (obok Tesco) Byłam dopiero raz u pani doktor jednak muszę powiedzieć że już wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin

Witam
Pani DOKTOR jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem, ma czas dla pacjenta, wszystko wyjaśni iumie wysłuchać pacjenta. Dziękuję PANI DOKTOR
Opinia dodana przez: anna

lekarz Jan Kotarski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Dobry czlowiek, bardzo dobry lekarz. Jasno i wyraznie tlumaczy. Uprzejmy. Jestem pod jego opieką i polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny).
Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel.
Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

prof. Sławomir Rudzki

Gastrolog, Gastroenterolog

Lublin

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny

dr n. med. Adam Jamroż

Proktolog, Chirurg onkolog

ulica Sawy Jana 1A/43
20-632 Lublin

Pan Dr jest osoba niesamowicie ciepłą, pozytywna i dającą poczucie bezpieczenstwa. kilka dni temu wycinal mi klasycznie woreczek żółciowy., przy dosc zaawansowanej juz ciazy. ja i córcia mamy sie swietnie. bardzo serdecznie,polecam jesli chcecie mieć pewność ze we dwoje na sale wjedziecie i we dwoje z niej wrócicie i szybciutko dojdziecie do siebie :)
Opinia dodana przez: Asia

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Staszica 11
20-081 Lublin

Żałujemy że za późno trafiliśmy do Pana profesora. Niestety wcześniej Tatę "leczył' dr paluszkiewicz i doprowadził do skrajnego wyczerpania. Pan Profesor Polkowski chciał leczyć Tatę ale niestety Tata już nie nadawał się do leczenia był za słaby. Dziękuję Prof Polkowskiemu że nas przyjął na swój oddział i nie odprawił z kwitkiem do domu jak to zrobił paluszkiewicz, tylko leczył Tatę tak na ile były możliwości. Polecam
Opinia dodana przez: DDDD

al.Kraśnicka

Lublin

W maju 2012 roku wyczułam w swojej lewej piersi guzek i zaniepokojona udałam sie do swojego lekarza rodzinnego. W przychodni pani doktor od razu dała mi skierowanie na chirurgię onkologiczną i poleciła, żebym zapisała sie do Pani dr. Świtały na al. Kraśnickie. Nie było problemu z kolejką, na wizytę czekałam tylko kilka dni. Pani doktor Świtała przyjęła mnie z uśmiechem, była bardzo pogodna i miła. Już po badaniu palpacyjnym uspokoiła ...

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

złoty człowiek w fatalnej instytucji, aż go szkoda, mąż pacjentki

Onkolodzy w Lublinie