Onkolog Kraków

Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

31-559 Grzegórzki, Kraków

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. ...
Opinia dodana przez: Łucja K.
Ginekolog onkolog Kraków lekarz Łukasz Laskowicz

lekarz Łukasz Laskowicz

Oddział Kliniczny Ortopedii i Rehabilitacji
Mikołaja Kopernika 21

Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Ja trafiłam ze sprawą z zakresu ginekologii estetycznej. Kiedyś bardzo wstydziłam się tego jak wyglądam tam na dole i nie sądziłabym nawet, że kiedykolwiek będę o tym pisać. Teraz problem mam już daleko za sobą i z dumą piszę o swojej przemianie. Problemem były zbyt duże wargi sromowe. Teraz z pomocą Pani Iwony, mogę cieszyć się pięknym wyglądem tam na dole. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Danuta
Ginekolog onkolog Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Wysiłkowe nietrzymanie moczu zaczęło mi doskwierać po tym jak zaczęłam intensywnie ćwiczyć na siłowni. Dużo czasu spędzałam na męczących treningach i nagle zauważyłam, ze moja bielizna jest cała mokra i to nie było pot. Do pani dr Nieć zgłosiłam się, ponieważ jst moim ginekologie, powiedziałam dokładnie co się dzieje i okazało się, że to wysiłkowe nietrzyanie moczu. Czekam teraz na drugi już zabieg, jestem bardzo zadowolna z opieki!
Opinia dodana przez: Jowita
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do pana doktroa trafiłam niedawno, został moim ginekologiem- zaufałam mu. Postanowiłam mu się również zwierzyć z powtarzających się u mnie braków orgazmu… Wstydziłam się do tego przyznać, ale jakoś się przełamała. Dr Andrzej Kałamacki dokładnie wypytał, czy problem nie jest przypadkiem natury psychologicznej, ale nie mamy z mężem kryzysu w związku. Po dokładnym wywiadzie i badaniu, okazało się, ze najlepszy będzie dla mnie zabieg O SHOT – efekty niesamowite, skąd ...
Opinia dodana przez: Alina
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

31-559 Grzegórzki, Kraków

A ja chodzę do Pani Doroty na standardowe wizyty. Nie planuję jeszcze ciąży i na szczęście nie spotkały mnie konieczności żadnych poważniejszych zabiegów. Pani Dorota pilnuje terminowości moich badań, przepisuje mi tabletki i czuwa nad wszystkim co konieczne :)
Opinia dodana przez: Weronika
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

Opinia dodana przez: daria
Ginekolog onkolog Kraków lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

ulica Siemiradzkiego 16/5

Do doktora Miaśkiewicza chodzę juz od 20 lat. Lekarz ma ogromne doświadczenie. Wspaniały człowiek i bardzo dobry doktor !! Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Janina

Onkolodzy w Krakowie