Onkolog Białystok

centrum onkologii
ul. Ogrodowa 12, 15-027 Białystok
15-161 Białystok

Witam! Czy może ktoś wie gdzie Pani doktor przyjmuje prywatnie? potrzebuje szybki namiar. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Bożena Bagan

Białystok

Świetna lekarka, sympatyczna, delikatna, troskliwa, wymagająca ale rzetelna. Wyleczyła mnie z dość dużego torbiela jajnika. Jestem z niej zadowolona. Problemem mogą być kolejki do niej ale warto.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Paweł Knapp

ulica Legionowa 13
15-281 Białystok

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

Tadeusz Pietrewicz

Sienkiewicza 2/4
Białystok

Po wizycie u dr. Pietrewicza jestem pod wielkim wrażeniem. Został mi polecony przez znajomą, która jest jego wierną pancjentka od kilku lat i u której rodziła i będzie rodzić kolejne dziecko.
To rzeczywiście bardzo spokojny, budzący zaufanie lekarz. Wizyta trwała ponad godzinę ( !!! ).
Pan doktor wnikliwie pytał o wszystko, o czym poprzednicy nawet nie pomyśleli, że może byc ważne. Zlecił badania, o których wcześniej nawet mi ...

Poliklinika Położniczo-Ginekologiczna dr Arciszewski
Zamenhofa 19 Białystok
15-435 Białystok

Szukałam lekarza, który w przyszłości prowadziłby moja ciążę. Tak trafiłam do dr Nowaka. Prowadził moją pierwszą ciążę. Czułam się spokojna. Będąc w drugiej ciąży nie miałam już dylematu z wyborem lekarza, bo wiedziałam, że będzie to dr Nowak. Niezmiennie od paru lat jestem pod jego opieką. Zawsze kulturalny, taktowny, miły, cierpliwy. Odpowiada na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Marlena

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: anna

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy
ulica Żurawia 14
15-540 Białystok

Bardzo miła kompetentna osoba, młoda wprawdzie ale sumienie wykonuje swoją pracę. Dba o dobro pacjenta i każdy przypadek rozpatruje indywidualnie.

al. Piłsudskiego 20/1
15-308 Białystok

Świetny człowiek, śmieszny po wejściu nie stresujesz się. Wytłumaczy, podpowie. Nie jest sztywnym człowiekiem, których można spotkać często w przychodniach, wychodzi naprzeciw pacjęta. POLECAM!
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Włodzimierz Markiewicz

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Białostockie Centrum Onkologii
ulica Ogrodowa 12
15-027 Białystok

Nie nalezy akurat do najsympatyczniejszych ludzi na swiecie ale jest swietnym specjalista. Chwala mu za to, ze pröbowal ratowac mi Matke.

lekarz Marek Kulikowski

Hospicjum "Dom Opatrzności Bożej" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jana Sobieskiego 1
15-013 Białystok

Dziękuje za potraktowanie jak mięso bycie chamem i gburem kiedy byłam na wizycie w Poradni Patologii Ciąży w Poradni przy USK. Zrobił niepotrzebne a nawet nie zalecane w tym okresie ciąży badanie ginekologiczne i skrzyczał za to że mnie bolało.

Onkolodzy w Białymstoku