Onkolog Dziecięcy

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25

Za pośrednictwem tej strony chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi doc. Adamowi Byśkowi za opiekę nad naszym synkiem ( usunięcie guza - neuroblastoma ), za poświęcony czas oraz za bardzo cenne uwagi których Pan Doktor udzielił nam podczas naszego krótkiego pobytu w Krakowie. Za to wszystko jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy - takich lekarzy ze świeczką szukać. Życzymy również dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym

dr n. med. Izabela Pałgan

Pediatra, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Jestem i zawsze będę pod wrażeniem kompetencji i zaangażowania.
Nikt nigdy nie potrafił tak celnie diagnozowac i leczyć dzieci a z synem miałam załączonych sporo specjalistów
Nigdy się nie zawiodłam i każdemu polecam
Dziękuję
Opinia dodana przez: Joanna

dr Wanda Badowska

Pediatra, Onkolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
11-041 Dajtki, Olsztyn

Mam mieszane uczucia.Z jednej strony Pani doktor jest osobą, która poświęca dużo czasu pacjentowi, lubi dzieci, ma do nic podejście, dziecko nie boi się wizyty lekarskiej. Tłumaczy cierpliwie, bada dokładnie. Jak byłam z przeziębioną córką to osłuchała, płucka, w uszka zajrzała, brzuszek zbadała. Można mieć zaufanie do tej pani doktor. Ma jednak jeden duży minus. Gabinet wyposażony bardzo oszczędnie, nie widziałam narzędzi jednorazowego użytku. Pacjentów umawia z bardzo małym zapasem ...

dr Grażyna Karolczyk

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: gość

lekarz Andrzej Kołtan

Onkolog, Hematolog dziecięcy

szpital uniwersytecki im jurasza

Bydgoszcz

Wspaniały lekarz !!! Uczynny ,dba o pacjenta jak o swojego Mądry,otwarty człowiek Oby więcej takich było Jeżeli bym miała polecić onkologa dziecięcego na pewno polecę tego lekarza

dr hab. n. med. Jan Godziński

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

DermaMed
Traugutta 144u/1
Wrocław

Prof.Godziński to ANIOŁ o niesamowitej pamięci .....WSPANIAŁY CZŁOWIEK nigdy o Nim nie zapomnimy,zawsze ma czas by pomóc ,więcej wie o Naszej Księżniczce niż cała rodzina....Panu Godzińskiemu życzymy bardzo dużo Zdrowia, Siły i oczywiście dalszych sukcesów.Dziękujemy za to,że właśnie na Pana trafiliśmy w szpitalu....do końca życia wdzięczni T....

lekarz Adam Rogowski-Tylman

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Długa 18a
99-400 Łowicz

SUPER LEKARZ \\super człowiek, miły, profesjonalny, spokojny, rzetelny. Niedługo nie będzie takich specjalistów. Pacjenci mają zaufanie.
Oby tak dalej Panie doktorze. !!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: GRZEGORZ