Filtruj terminy

Okulista Wrocław

Narazie miała jedną operację zaćmy i czeka mnie jeszcze jedna. Operację prowadzi dr Marszałek. Jak zdjęłam opatrunek po operacji to już widzę bardzo dobre efekty. Dr Piotr Marszalik jest jak anioł. Ratuje mój wzrok i są efekty. Wszystkim polecam właśnie tego lekarza. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aneta

Centrum Okulistyczne we Wrocławiu
Powstańców Śl. 73-95
53-332 Wrocław

witam . pani doktor Agopsowicz jest bardzo dobrym specjalistą, traktuje pacjentów indywidualnie dużo czasu poświęca nie tylko na badanie ale na tłumaczeniu tematyki leczenia i postępowania w trakcie leczenia .ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła serdeczna i bardzo ciepła.Jest godna polecenia . Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pani doktor Agopsowicz to nasza służba zdrowia byłaby na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Krystyna

Pilczycka 198b
54-142 Wrocław

Nie często można spotkać takiego lekarza, z tak pozytywnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.

Hłaski 44b
54-608 Wrocław

Profesjonalna Pani doktor, szczegółowa, układająca dobro badanego pacjenta - ponad własny zysk i interesy! Polecam

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Dzięki Pani Doktor moja córka jest zdrowa.Dziękuję mama pacjętki z Bolesławca

Gabinet lekarski

50-456 Wrocław

Jako pacjentka dr.R.Kaczmarka moge wyrazic sie o Nim w samych superlatywach.Jako lek.okulista jest wspanialym i kompetentnym i co dla mnie najwazniejsze wyjatkowo skutecznym chirurgiem-dzieki szbkiej i skutecznej operacji mojego oka /zabieg witrektomia/ odzyskalam calkowicie wzrok.Po uplywie pol roku Doktor zlikwidowal zacme ,co daje mi komfort widzenia.Pan dr.Kaczmarek ma cudowne podejscie do pacjenta-
nie liczac czasu odpowiada cierpliwie i wyczerpujaco na wszystkie pytania -a przy tym jest bardzo uprzejmy i ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

Gabinet Lekarski

51-153 Wrocław

doskonały lekarz, kompetentna, komunikatywna , miła ,serdeczna ..z przyjemnością chodzę do niej z dziećmi
Dzieki interwencji pana Tomasza i pani Hanny Zajac-Pytrus mam zagojone oko po uderzeniu pilka. Mialem zabieg laseroterapii, poniewaz mialem przedarciowy otwor siatkowki. Po 2 tygodniach zwolnienia stwierdzono, ze siatkowka jest super przylozona. Bardzo goraco polecam pana Tomka.
Opinia dodana przez: mac

Szpital - oddziały i zakłady
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Naprwadę, bardzo bardzo polecam - bardzo dobry fachowiec - specjalista a poza tym bardzo sympatyczna , miła i uśmiechnięta Osoba, naprawde mało takich - Bardzo Polecam:):):)
Opinia dodana przez: MAREK

Wojewódzkie Centrum Medyczne "Dobrzyńska"
Dobrzyńska 21/23
50-403 Wrocław

Wspaniały lekarz polecam wszystkim leczę się już kilka lat uważam że najlepszy lekarz zna swój fach najlepszy w Świdnicy
Opinia dodana przez: Kamil

Okuliści w Wrocławiu