Filtruj terminy

Okulista Poznań

SANUM
Złotowska 17
60-189 Poznań

Bardzo kompetentny, skupiony na pacjencie i uprzejmy lekarz. Polecam ! Potrafi uspokoić pacjenta, bada wnikliwie, posiada dużą wiedzę. Trafiłam do Profesora przypadkowo, ale bardzo się z tego cieszę !
Opinia dodana przez: Ewa

I-kar Sp. z o.o.
ulica Za Bramką 12 A/6
61-842 Poznań

POLECAM TEGO LEKARZA , BYŁAM OSOBIŚCIE I MOI ZNAJOMI I RODZINA. WSZYSCY SUPER ZADOWOLENI. NIE DŁUGIE TERMINY I Z TEGO CO SŁYSZAŁAM NIE DROGO.

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Polecam Paią Doktor, bardzo szczegółowo bada wzrok i daje wyczerpujące informacje. Wcześniej chodziłam z dzieckiem do dwóch innych lekarzy, również prywatnie, byłam tylko "spławiana" wogóle nie udzielali mi żadnych informacji o stanie oczu córki a Pani doktor. Kulesza zawsze ma czas żeby wzystko wyjaśnić i wzrok córki bardzo się poprawił, a najważniejsza jest że córka nie stresuje się badaniami :))

Szewska 5/6
Poznań

Pan Doktor doprowadził mi oko do pełnej sprawności. Miałam poważny problem z rogówką. Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Cudowny lekarz i człowiek. Jestem mu bardzo wdzięczna. Pełny profesionalizm. Polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

Pierwszy raz trafił się tak miły,sympatyczny i przede wszystkim kompetentny lekarz. Swoim zachowaniem udowadania że nasza służba zdrowia nie do końca jest zepsuta. Sama pracuję w dużej placówce zdrowia i widzę zagubionych i przerażonych ludzi wychodzących z gabinetów.Po wizycie u pana Kluczyńskiego czuję,że wszystko będzie dobrze i jeśli tylko dostosuję się do zaleceń będzie ok. Życzę wszystkim aby mogli trafić na podobnego lekarza.Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Dorota
Uzasadnienie:
1) Lekarz raczej spelnil moje oczekiwanie (w skali pieciostoponiowej mocna czworka),bo:
- zawsze patrze na rezultat,a fakty mowia same za siebie - mam teraz totalne zerowki
- ocene obniza(ale tylko troche, bo dla mnie to sprawa drugorzedna) to co napisze niekorzystego o nim w innych punktach
2) Lekarz jest kompetenty - najwyzsza ocena bez dwoch zdan. Nie mozna sie doczepic czegokolwiek. Facet na pewno zna sie na rzeczy
3) ...

Rynek Łazarski 4a
60-731 Poznań

Pani dr bardzo kompetentna, chodze do niej juz dobre pare lat.
Od dziecka mam dosc duze problemy ze wzrokiem, dlatego chcialam zamienic okulary na szkla kontaktowe. Szukalam odpowiedniego lekarza, ktory mi w tym pomoze i znalazlam. Pomagala mi zalozyc moje pierwsze szkla, rece mi sie trzesly jak szalone, ale ona byla bardzo cierpliwa, polecam wszystkim!

Klinika Oka
ul. Matejki 2
60-766 Poznań

ja może nie miałam takiego skomplikowanego przypadku ale dobrania soczewek kontaktowych u Pani Doktor nie polecam zamówiła mi cały kartonik a potem okazało się, że strasznie mnie uwierają i to nie była wada w ich wkładaniu. Nic nie wytłumaczyła i powiedziała, że jak będą jakieś problemy to mam zadzwonić:))naprawdę bardzo "miła" ale pojęcia o soczewkach nie ma. A na odbiór umówiła się i zapomniała więc jeździłam sobie w tę i ...

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Pan Doktor jest nie tylko znanym i cenionym lekarzem,świetnym specjalistą,ale także przemiłym człowiekiem-uprzejmym,kulturalnym z dużą dozą empatii,przy tym skromnym,mającym poczucie humoru.Jest lekarzem godnym zaufania,dla którego najważniejsze jest dobro pacjenta.Z przeprowadzonej operacji zaćmy jestem bardzo zadowolona i wdzięczna .Serdecznie polecam Pana Doktora
Opinia dodana przez: danuta

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Polecam Panią doktor wszystkim małym pacjentom. Jest miła, uprzejma, odpowiada na wszystkie pytania. Tłumaczy na czym polega wada/choroba oraz stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Okuliści w Poznaniu