Filtruj terminy

Okulista Poznań

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Długa 1/2
61-848 Poznań

Super Fachowiec Gorąco Polecam!!!!
Lekarz który całkowicie poświęca się swojej pracy widać że to jego Pasja a nie Praca .Same Superlatywy dla Pana Doktora oraz wielkie Dzięki za Opiekę przy operacji i po DZIĘKUJĘ !!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

Poznań

B. Dobry fachowiec, rzeczowy, cierpliwy i życzliwy. Wyleczył mi zaćmę z obu oczu bez komplikacji. Godny POLECENIA.
Opinia dodana przez: Ryszard Jan

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Świetny specjalista. Dzięki podejściu Pani doktor moje oczy są uratowane. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczy pacjentowi. Polecam

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Leczę się u dr Michalskiej od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pani doktor zawsze przeprowadza badanie z dużym spokojem i kompetencją. Poświęca czas dla pacjenta udzielając mu niezbędnych informacji. Polecam leczenie wzroku u dr Elżbiety Michalskiej.

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Polecam,świetny specjalista,super podejście do dzieci,bardzo uprzejma .wszystko wytłumaczy,jestem bardzo zadowolona

Poznań

Pani Doktor jest zdecydowanie najlepszką okulistką u jakiej się leczyłam. Moją wizytę wspominam tak: Na korytarzu tłum pacjentów, nad którymi zwykłemu lekarzowi aż trudno byłoby zapanować bez zniecierpliwienia. Byłam ostatnią pacjentką, którą Pani Doktor przyjęła bez mrugnięcia okiem, od razu wzbudzając moją sympatię i zaufanie. Rzetelność lekarskiej porady i jej niezawodność, cieprliwość, uwaga poświęcona pacjentce oraz emanująca z Pani Doktor pogoda ducha - tak najzwięźlej opisałabym p. Renatę Moskalewicz, szczerze ...
Opinia dodana przez: Apostolka21w

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Strzelecka 48 b

Polecam wszystkim gabinet

Pana dr.Piotra Schmidta,wspaniały lekarz , człowiek niezwykle uprzejmy. Dziękuję Panu bardzo!
Opinia dodana przez: Teresa Nowicka

Poznań

Pani doktor jest sympatyczna i zawsze wysłucha pacjenta! Poza tym personel przychodni w rejestracji jest kompetentny a nade wszystko informatyk!;-)
Opinia dodana przez: pacjent

Międzychodzka 7b lok. 106
60-371 Poznań

Polecam wizyty lekarz spełniający najwyższe standardy pod każdym względem , każdy kto opuszcza gabinet Pani doktor wie wszystko na temat swojej choroby oraz jej rokowaniach i sposobie leczenia , same operacje przeprowadzane w sposób perfekcyjny jeśli szukacie Państwo pomocy a dotąd nikt nie potrafił wam pomóc tu się nie zawiedziecie .Wdzięczny pacjent .
Pani doktor jest bardzo dokładna. Przy rutynowym badaniu odkryła u mnie odwarstwienie siatkówki, gdzie inni lekarze nic nie widzieli. Polecam z całego serca!

Okuliści w Poznaniu