Filtruj terminy

Okulista Poznań

NZOZ "Visus" Poradnia Okulistyczna
ulica Św. Marcin 18
61-827 Poznań

Pani Doktor Staręga jest bardzo kompetentnym lekarzem a przy tym oazą spokoju. Siedząc w jej gabinecie czuje się, że wszystko się dobrze skończy! Naprawdę polecam!

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

W 100% zgadzam się z poprzednią opinią. Mojej mamie również Pani Doktor przeprowadziła skomplikowany zabieg witrektomii, którego niewielu lekarzy by się podjęło. Mama ma już 78 lat, ale na szczęście, dzięki kompetencjom Pani Doktor wszystko się udało.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wspaniałej Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Aleksandra

NZOZ TERAMED
Kostrzyńska 3
Poznań

Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)
Bardzo miła do starszych pacjentów polecam i się nie spóźnia na wizytę byłam z mama , jeszcze raz polecam

Na Szańcach 3
61-633 Poznań

Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Miałem między innymi problem z prowadzeniem samochodu. Jej diagnoza i terapia sprawiły, że lepiej funkcjonuję. Inni okuliści mi nie pomogli. Serdecznie dziękuję Pani Doktor i polecam potrzebującym dobrego okulisty.

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Bardzo dobry i kompetentny lekarz-okulista. Ogromana wiedza i doświadczenie a przy tym niezwykła uprzejmość. Zdecydowanie polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Nicolaus

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Długa 1/2
61-848 Poznań

Pod skierowaniem - Cito! I tak znalazłem się w szpitalu na ul. Długiej pod opieką pani doktor Rospond-Kubiak. Najpierw żmudne badania z wyrokiem i krótki pobyt w szpitalu. Kompetencje pani doktor, dociekliwość w procesie stawiania diagnozy oraz empatia wzbudziły mój najwyższy szacunek. Nie chciałem pisać o uroku osobistym skoro jednak tak pozytywnie wpłynął na samopoczucie…. Jestem dozgonnie wdzięczny pani doktor za skuteczne usunięcie z oka tego cholernego „wcześniaka,’ którego nazwy ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Pomorska 5
60-619 Poznań

Najlepszy lekarz na jakiego trfilam.godny polecenia. Warto wybrac sie na wizytę.pani doktor zawsze pomoże

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B
60-693 Poznań

Lekarz ze świetnym podejściem do małych dzieci. Cierpliwy i rzetelny. Dokładnie tłumaczy. Uśmiech na twarzy spowodował że moja dwulatka przestała się bać a wręcz nie chciała wyjść z gabinetu
Opinia dodana przez: Basia

Błękitna 1/7
60-656 Poznań

Pani Bartoszewicz jest po prostu świetna, od lat do niej chodzę i polecam każdemu komu mam okazję.

Okuliści w Poznaniu