Filtruj terminy

Okulista Poznań

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz! potwierdziły się wszytkie dobre opinie. Długo się zbierałam z zapisaniem a teraz się cieszę bo na prawdę doktor mi pomógł
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Okulista Poznań lek. med. Magdalena Paech

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2
61-877 Poznań

Byłam z synem w gabinecie w Tarnowie Podgórnym, bardzo miła i ciepła Pani Dr, fajny kontakt z dzieckiem. Wytłumaczyła istotę problemu, pokazała jak zasłaniać oko i wszystkiego nas nauczyła. Na koniec syn dostał nagrodę za grzeczność na wizycie :) , widać że Pani lubi dzieci. Poprzedni okulista prawie się do nas nie odzywał a tutaj świetny kontakt i wielka życzliwość!

Polecam!
Opinia dodana przez: Zuzanna

CENTRUM OKULISTYKI Klinika Okulistyczna
Botaniczna 8
60-586 Poznań

Witam, chciałaby napisać coś od siebie o panu doktorze. Leczę się u pana doktora na jaskrę i odwarstwienie siatkówki. Chodziłam do kilku specjalistów i nie potrafili mi pomóc, na początku próbowałam nawet państwowo w szpitalu podjąć leczenie ale nie miało to sensu kolejki długie a i sama opieka wątpliwa. Kiedy trafiłam do doktora mój wzrok był już bardzo słaby, obawiałam się utraty wzroku, szczególnie w oku lewym którym widziałam już ...
Opinia dodana przez: Marysia281

Grochowska 28
61-525 Poznań

Pani doktor prowadzi moją mamę-leczenie zacmy z jaskrą, bardzo kompetentna,tłumaczy w jasny sposób postępowanie, kolejne kroki leczenia przy tym bardzo uprzejma. Mama wreszcie po wielu latach widzi dobrze jest po obustronnym zabiegu ma zaćmę, a Pani doktor jako pierwsza stwierdziła u mamy jaskrę, mimo ze nie jest pierwszy okulustą do ktorego trafila, jako jedyna wykonała badanie cisninia śródgalkowego.
Polecam!
Opinia dodana przez: Dagmara

Dąbrowskiego 200
60-594 Poznań

Bardzo gorąco polecam Panią Doktor. Wysoka kultura, osoba bardzo miła serdeczna i komunikatywna. Cierpliwie wysłuchuje problemów pacjenta . Bada pacjenta bardzo dokładnie. Młodzi dzisiejsi lekarze powinni uczyć się zachowań w stosunku do pacjentów /mam na myśli dokładność badania oraz kultura/ właśnie od lekarz pokroju Pani Doktor. Jeszcze raz gorąco polecam!!!!
Opinia dodana przez: Bożena

ulica Hetmańska 15-19
60-254 Poznań

Lekarz o dużej wiedzy, empatii. Sprawny operator. Do tego duża kultura osobista. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: pacjentka

Poznań

Pani doktor wykryła wady wzroku u naszych dzieci, córka jeszcze chwilę, a przestanie nosić okulary - 6 lat, syn idelane widzenie wiek 9 lat trenuje piłkę nożną. Doskonałe i fachowe podejście, skuteczne leczenie, dla mnie dobrze dobrane leki... No i cena w porównaniu z innymi gabinetami prywatnymi naprawdę atrakcyjna. Polecam.

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

W Centrum Medycznym Św. Jerzego miałem przeprowadzony zabieg usunięcia zaćmy. Pierwsza wizyta u Pana dr. Grzegorza Pfeiffera przekonała mnie , że trafiłem do wyjątkowego fachowca. Po przebadaniu Pan Doktor wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości, określił stopień ryzyka i sposób postępowania po samym zabiegu. Atmosfera panująca przed zabiegiem , jak i na sali operacyjnej spowodowała,że wszelkie obawy ustąpiły . Taki sam sposób postępowania był podczas kontroli po zabiegu . Kompetencja, rzeczowość ale ...
Opinia dodana przez: Roman Sip

Poznań

Pan doktor to najlepszy lekarz i człowiek na tym świecie.Niesamowite podejście do każdego pacjenta,poświęca mu tyle czasu ile potrzeba ,a nawet więcej...Zawsze gdy tylko potrzebujecie okulisty udajcie się do Niego.Nie ma LEPSZEGO!!!
Opinia dodana przez: Romana

Saperska 55/3
61-493 Poznań

Profesjonalistka, wymaga od siebie i daje pacjentom bardzo wiele, oczekuje w zamian bezwarunkowego przestrzegania zasad, co nie każdy potrafi zrozumieć i uszanować.

Okuliści w Poznaniu