Okulista Poznań

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz! potwierdziły się wszytkie dobre opinie. Długo się zbierałam z zapisaniem a teraz się cieszę bo na prawdę doktor mi pomógł

Opinia dodana przez: Aleksandra B

CENTRUM OKULISTYKI Klinika Okulistyczna
Botaniczna 8
60-586 Poznań

Witam, chciałaby napisać coś od siebie o panu doktorze. Leczę się u pana doktora na jaskrę i odwarstwienie siatkówki. Chodziłam do kilku specjalistów i nie potrafili mi pomóc, na początku próbowałam nawet państwowo w szpitalu podjąć leczenie ale nie miało to sensu kolejki długie a i sama opieka wątpliwa. Kiedy trafiłam do doktora mój wzrok był już bardzo słaby, obawiałam się utraty wzroku, szczególnie w oku lewym którym widziałam już naprawdę słabo. Chodziłam wielokrotnie na lasery do pana doktora, początkowo nic mi się nie pogorszyło dalej, a po pewnym czasie mogłam zaobserwować na samej sobie poprawę. W moim przypadku gdyż leczę się także na cukrzyce jestem ogromnie wdzięczna za leczenie i za poprawę mojego wzroku i przez to jakości życia. Jako człowiek pan doktor jest bardzo zasadniczy i dokładny, często oberwało mi się za nie przestrzeganie jego zaleceń dotyczących leczenia, jednak nie zamieniłabym go na nikogo innego gdyż nikt inny nie pomógłby mi tak jak on.

Pozdrawiam i Polecam pana doktora Kraśnika!!!

Marysia

P.S.
Kolejki długie ale warto czekać ;-)

Opinia dodana przez: Marysia281 321www

Grochowska 28
61-525 Poznań

Pani doktor prowadzi moją mamę-leczenie zacmy z jaskrą, bardzo kompetentna,tłumaczy w jasny sposób postępowanie, kolejne kroki leczenia przy tym bardzo uprzejma. Mama wreszcie po wielu latach widzi dobrze jest po obustronnym zabiegu ma zaćmę, a Pani doktor jako pierwsza stwierdziła u mamy jaskrę, mimo ze nie jest pierwszy okulustą do ktorego trafila, jako jedyna wykonała badanie cisninia śródgalkowego.
Polecam!

Polecam!

Opinia dodana przez: Dagmara

Dąbrowskiego 200
60-594 Poznań

Bardzo gorąco polecam Panią Doktor. Wysoka kultura, osoba bardzo miła serdeczna i komunikatywna. Cierpliwie wysłuchuje problemów pacjenta . Bada pacjenta bardzo dokładnie. Młodzi dzisiejsi lekarze powinni uczyć się zachowań w stosunku do pacjentów /mam na myśli dokładność badania oraz kultura/ właśnie od lekarz pokroju Pani Doktor. Jeszcze raz gorąco polecam!!!!

Opinia dodana przez: Bożena

ulica Hetmańska 15-19
60-254 Poznań

Lekarz o dużej wiedzy, empatii. Sprawny operator. Do tego duża kultura osobista. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: pacjentka

Poznań

Pani doktor wykryła wady wzroku u naszych dzieci, córka jeszcze chwilę, a przestanie nosić okulary - 6 lat, syn idelane widzenie wiek 9 lat trenuje piłkę nożną. Doskonałe i fachowe podejście, skuteczne leczenie, dla mnie dobrze dobrane leki... No i cena w porównaniu z innymi gabinetami prywatnymi naprawdę atrakcyjna. Polecam.

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

W Centrum Medycznym Św. Jerzego miałem przeprowadzony zabieg usunięcia zaćmy. Pierwsza wizyta u Pana dr. Grzegorza Pfeiffera przekonała mnie , że trafiłem do wyjątkowego fachowca. Po przebadaniu Pan Doktor wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości, określił stopień ryzyka i sposób postępowania po samym zabiegu. Atmosfera panująca przed zabiegiem , jak i na sali operacyjnej spowodowała,że wszelkie obawy ustąpiły . Taki sam sposób postępowania był podczas kontroli po zabiegu . Kompetencja, rzeczowość ale i takie normalne 'ludzkie ' podejście do pacjenta powoduje, że polecam Pana Doktora wszystkim , którzy borykają się z taką samą przypadłościom. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze , ponieważ nie spodziewałem się, aż takiego efektu Pana pracy . Roman Sip

Opinia dodana przez: Roman Sip

Poznań

Pan doktor to najlepszy lekarz i człowiek na tym świecie.Niesamowite podejście do każdego pacjenta,poświęca mu tyle czasu ile potrzeba ,a nawet więcej...Zawsze gdy tylko potrzebujecie okulisty udajcie się do Niego.Nie ma LEPSZEGO!!!

Opinia dodana przez: Romana

NZOZ "Visus" Poradnia Okulistyczna
ulica Św. Marcin 18
61-827 Poznań

Pani Doktor Staręga jest bardzo kompetentnym lekarzem a przy tym oazą spokoju. Siedząc w jej gabinecie czuje się, że wszystko się dobrze skończy! Naprawdę polecam!

Saperska 55/3
61-493 Poznań

Profesjonalistka, wymaga od siebie i daje pacjentom bardzo wiele, oczekuje w zamian bezwarunkowego przestrzegania zasad, co nie każdy potrafi zrozumieć i uszanować.

Okuliści w mieście Poznań