Filtruj terminy

Okulista Lublin dr n. med. Joanna Tomaszewska

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Bardzo dobry lekarz z super podejsciem do dzieci. Pani doktor jest miłą i komunikatywną osobą. Rzetelnie wykonywane badania. Polecam

Laser
Lublin, Leonarda 12
20-625 Lublin

Pani doktor jest bardzo miła, szanuje pacjenta. Odpowiedziała mi na wszystkie pytania, była bardzo pomocna. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Nie czekałem na wizytę, wszedłem punktualnie.
Opinia dodana przez: Michał

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Dr Ciszewska jest konkretnym i bardzo dobrym specjalistą, ma ogromne doświadczenie, które wykorzystuje przy konsultacji z każdym pacjentem. "Doktor od boga". Walery Brusov
Opinia dodana przez: Vladimir

lekarz Beata Wojtiuk

Okulista dziecięcy, Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Od zawsze mialem problemmy ze wzrokiem ale nigdy nie mialem dobrego okulisty. Na Pania doktor Beate Sawicka-Wojtiuk trafilem z polecania innego,bardzo dobrego okulisty. Pani doktor robila mi laserowa korekcje wzroku,zawdzieczam jej swoja przyszlosc. Jest swietnym specjalista i bez wahania powierzyl bym jej swoj wzrok. Ma dobre podejscie do pacjenta,jest mila,dobrze wszystko tlumaczy. Bedzie moim okulista jeszcze dlugo :)
Opinia dodana przez: Radek

20-555 Lublin

Wspaniały lekarz: kompetentny, życzliwy, pełen zrozumienia. Pani doktor wyleczyła mnie z wyjątkowo uporczywego półpaśca oka, wykazując przy tym anielską wprost cierpliwość. Obyśmy wszyscy spotykali wyłącznie takich lekarzy.
Anna Czachorowska

Zana 19 (Leclerc)
20-825 Lublin

Mieszkam w Lodzi. Od 2 lat jeździmy z dziećmi do Lublina do DR. Karskiej, gdyż nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak wspaniałym podejściem do pacjenta.Pani doktor bardzo dokładnie bada oczy dziecka po wcześniejszym 7 dniowym zakropieniu atropiną. Tutaj w Łodzi dziecko miało zakrapiane oczy 5 min przed wizytą na szybko.Pani doktor Karska tłumaczy wszystko sama, swoje wypowiedzi obrazuje planszami rysunkami,poświęca tyle czasu ile jest ...

Prywatny Gabinet Lekarski

Lublin

Pani doktor jest profesjonalna w swojej pracy, ma świetne podejście do dzieci i nigdy nie odmawia pomocy w sprawach pilnych.
Opinia dodana przez: Anna

omdmp
mełgiewska 7-9
Lublin

Wspaniały lekarz z powołania. Dla Pani doktor ważna jest właściwa i skuteczna porada a nie kwestia finansowa, co w dzisiejszych czasach nie jest rzeczą oczywistą. Prowadzi dwójkę moich dzieci i mam do niej pełne zaufanie. Gorąco polecam.

20-555 Lublin

Wspaniały lekarz, trafić do pani doktor to nie tylko pewność doskonałej opieki, ale również zaszczyt. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof

20-555 Lublin

Przyjmuje dzieci w każdym wieku co jest duzym ułatwieniem bo mogą do niej chodzić zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Chodzimy do Pani doktor więc z całą rodziną i wszyscy jestesmy niezmiernie zadowoleni.

Okuliści w Lublinie