Okulista Katowice

Okulista Katowice lek. med. Piotr Jaworski

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Opinia dodana przez: Kasia
Okulista Katowice dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Anna

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice

Zdecydowałam się na laserową korektę wzroku, którą przeprowadziła cudowna Pani dr Rokita Wala. Pani doktor jest ciepłym życzliwym, kompetentnym lekarzem godnym polecenia. Jest lekarzem z powołania a w tych czasach to rzadkość.Zabieg trwał kilkanaście minut, atmosfera na sali była bardzo miła, a Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła. Po zabiegu "świat stał się piękniejszy" bez okularów. Wada została zniwelowana do 0. Pozdrawiam Panią doktor i bardzo dziękuję za pomoc i taką życzliwość.
Dagmara S

Opinia dodana przez: Dagmara

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Moim wzrokiem od marca 2008 roku zajmowało się sześciu okulistów, zlecano mi wykonanie szeregu badań, po których, po upływie około roku padła diagnoza - barwnikowe zwyrodnienie siatkówki obu oczu.Gdybym miał 50 - 60 lat to machnąłbym ręką ale w wieku 30 lat zabrzmiało to jak wyrok śmierci( kredyt hipoteczny, żona w ciąży, a tu takie wieści...

Marzec 2012 badania kontrolne w klinice, kolejki, kolejki, kolejki. Wywołany wchodzę do kolejnego gabinetu, w tym lekarzem ma być pani DANIELA FERDA i ... słyszę przemiły, spokojny głos lekarki, która rozmową i zachowaniem wprowadza taki spokój ducha u pacjenta, że trudno to opisać, zauważyłem to również u innych pacjentów, każdy( a kto choć raz był w klinice okulistycznej przy ul. Ceglanej wie jaką ilość pacjentów mam na myśli) wychodził z gabinetu nr 874 z uśmiechem na twarzy.Po kolejnych badaniach krótka konsultacja i informacja,że jednak wcześniejsza diagnoza była zbyt pochopna i nie cierpię na w/w schorzenie, kamień spadł mi z serca. Mam 34 lata i mam nadzieję, że poważne schorzenia moich oczu to odległa przyszłość ale nazwiska FERDA nie zapomnę. Nie mnie oceniać kompetencje poszczególnych lekarzy ale pani Daniela Ferda ma takie podejście do każdego pacjenta jakby pacjent był jej przyjacielem, przy dłuższych konsultacjach to chyba starsze babcie zapraszają panią Danielę na niedzielny obiad, Pani Ferda jest przykładem lekarza z powołania. Za podejście do mojej osoby dziękuję pani Danieli Ferda bardzo serdecznie ale jeszcze mocniej dziękuję za podejście do osób starczych, z poważniejszymi przypadkami, bo swoim podejściem do swojego zawodu daje im bardzo wiele.
Po każdym dniu pracy, po powrocie domu taki lekarz może spojrzeć w lustro i powiedzieć : dobra robota, możesz być z siebie dumna, idź odpocząć bo jutro kolejny ciężki dzień...
Serdeczne pozdrowienia dla pani Danieli Ferda!

Gabinet Okulistyczny
Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super

Opinia dodana przez: Wanda

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach
Szopienicka 65
40-431 Katowice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Opinia dodana przez: Piotr

Ceglana 35
40-952 Katowice

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów.
Polecam doskonałego fachowca.

Polecam doskonałego fachowca.

Opinia dodana przez: Wojciech Koniec

Weiss Clinic

Katowice

Swiat bez okularów jest piekny, wreszcie mogę robić to co tak bardzo lubię bez tego czego tak nienawidziłam.
Opieka i kadra w klinice profesjonalna, zabieg bezstresowy i szybki. Spełniłam swoje marzenie a raczej pan mi je spełnił.

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Moja mama trafiła do dr Milki w przychodni przy "szpitalu górniczym" w Sosnowcu. To, na co zwróciła szczególną uwagę, to ludzkie podejście do pacjenta. W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy, p. Milka słucha pacjenta, chętnie odpowiada na pytania i nie okazuje zniecierpliwienia. Jest profesjonalny, a przy tym bardzo sympatyczny. Promieniuje pozytywną energią. Gorąco polecam, a Panu Doktorowi dziękuję za leczenie mojej mamy.

Opinia dodana przez: córka Ireny

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Z ręką na sercu polecam panią doktor! pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności, świetny kontakt. Jednym słowem - lekarz jakich mało!

Opinia dodana przez: Janusz

Okuliści w mieście Katowice