Filtruj terminy

Okulista Gdańsk dr Piotr Kanclerz

Przychodnia Lekarska Hygeia Gdańsk
ul. Jaśkowa Dolina 57
Gdańsk

Do Pana doktora zgłosiłem się z dość wstydliwym dla mnie problemem, z gradówką. Zapisałem się do przychodni Hygeia na pierwszy wolny termin i trafiłem właśnie do doktora Kanclerza. Jak się okazało moja przypadłość wymagała leczenia operacyjnego. Zabieg wykonano w warunkach ambulatoryjnych. Pan doktor cierpliwie i dokładnie objaśnił mi na czym ten zabieg będzie polegał, co będzie po kolei robione. Uspokajał mnie i podtrzymywał na duchu, dzięki czemu byłem spokojniejszy.
Tak ...
Opinia dodana przez: Paweł Kotowski
Okulista Gdańsk lek. med. Piotr Gołębiowski

Nowy Wzrok
Chmielna 103/104
Gdańsk

A ja mam inne zdanie. Miałam okazję skonsultować swój problem i nie mogę nic zarzucić. Dobra ocena z kompetencje, rzetelność i bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: trudy0265

NZOZ Laguna Medical - Gdańsk Poradnia i Szpital Okulistyczny
Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.
Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad dwudziestu lat. Jest moim pierwszym lekarzem okulistą. Chodziłam do niej jako dziecko (od ok. 6 roku życia) i nie zamierzam nigdy zmieniać.
Jest najlepszą okulistką, z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia (zarówno pod względem profesjonalizmu, umiejętności, wiedzy jak i podejścia do pacjenta).
Byłam zmuszona do wizyt u kilku innych okulistów przy okazji badań okresowych w zakładzie pracy i żaden z nich nawet do ...
Opinia dodana przez: Joanna

Kętrzyńskiego 24/1A
80-376 Gdańsk

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor: ogromna wiedza, doświadczenie, kompetencja, fachowość, chęć pomocy i szacunek do pacjenta. Byłoby pięknie, gdyby było więcej takich lekarzy!

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Dlaczego nigdy nie mogę się dodzwonić na nr 58 301 98 62 (sygnał wolny) ?
Nikt nie odbiera telefonu. Ponadto bardzo niemiła i niesympatyczna pani rejestratorka !
Opinia dodana przez: Bernard Samolewicz

Uniwersytet Medyczny w Gdańsku

Gdańsk

Byłam niedawno u tego Pana. Jestem pod wrażeniem przyjęcia, kompetencji i trafnej diagnozy. Wcześniej męczyłam się z bólem oczu kilka miesięcy i nikt nie mógł mi pomóc. Po jednej wizycie i w końcu trafnym leczeniu jestem jak nowa. Nie zauważyłam również żadnych "zapachów" jak sugerowano w poprzednich opiniach. Polecam tego okulistę,

Długa 79/80 lok. 4
80-831 Gdańsk

Takich lekarzy to szukać ze świecą.Wspaniałe podejcie do dzieci.Bada małe dzieci oraz te z którymi jest utrudniony kontakt.Szczerze polecam.Więcej pod nr (58)322-50-08

lekarz Elżbieta Gotalska

Okulista dziecięcy, Okulista

al. Grunwaldzka 121 lok. 1
80-244 Gdańsk

Najlepszy lekarz okulista, jakiego dane mi było spotkać. Pani Doktor jest niezwykle kompetentna (jestem długoletnią pacjentką i zawsze byłam właściwie zdiagnozowana),skupiona na problemie, ale wrażliwa na potrzeby pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta. Wymarzony lekarz nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.
Opinia dodana przez: Beata

Okuliści w Gdańsku