Filtruj terminy

Okulista Białystok

ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
15-687 Białystok

POLECAM! Pani lekarz jest bardzo uprzejma, dokładnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia, daje konkretne polecenia jak najlepiej rozwiązać problem.
Opinia dodana przez: Yuriy

Uniwersytecki Dzieciecy Szpital Kliniczny

Białystok

miałam okazję jeden raz skorzystać z wizyty u Pani Doktor (tzn mój syn) Byłam bardzo zadowolona gdyż szczegółowo mi wyjaśniono wadę u dziecka. Osoba bardzo miła i zdecydowanie kompetentna.
Szkoda że już niedostępna do "zwykłych" wad wzroku. Oby jak najwięcej takich lekarzy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Najlepsze badanie oczu jakie miałam a byłam już u wielu specjalistów -wyrównał mi wadę w oku które inni uważali za znacznie gorsze i czuję się teraz znacznie,miły doktor poświęca dużo czasu, dokładny

Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób Oczu

Białystok

Dr Sabasiński to naprawdę dobry specjalista. Udało mu się zbić nadciśnienie w obu moich oczach. Był też bardzo miły i życzliwy co jest rzadko spotykane w dzisiejszych czasach wśród lekarzy. Godny polecenia !
Opinia dodana przez: Artur

Gabinet okulistyczny

15-794 Białystok

Dzięki Pani doktor nadal mogę oglądać świat i widzieć twarze swoich bliskich. Dziękuję!
Krystyna Brudnicka
Opinia dodana przez: Krystyna B

Węgierki 14
15-175 Białystok

Bardzo polecam swietny lekarz, lecze sie u tej pani doktor od kilku lat, jest bardzo miła i kompetentna. Wspaniały specjalista w tej dziedzinie. Z doswiadczena naprawde polecam.

Prywatny Gabinet Lekarski
Lipowa 20 lok. 18
15-424 Białystok

Bardzo w porządku - prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo mi pomógł. Mimo, iż prowadzi prywatną praktykę nie naciąga pacjenta.

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Bardzo dobry specjalista,moja corke leczy od 12 lat,rozpoznala chorobe i zrobila jej dwie operacje na zeza,efekt widac,i kiedy corka opowiada np.swoim kolezankom,ze miala zeza i dwie operacje to jej nie wierza,co prawda wada w oku jest,ale jest mniejsza,jest pod kontrola i czeka ja laserowe usuniecie wady.Bardzo polecam.Dzieki P.doktor moja corka nie zakrywa juz wlosami oka.Dziekuje.

NZOZ Ośrodek Okulistyczny Tęczówka Iwona Witecka-Nalewajek Poradnia Okulistyczna
Węglowa 6
15-121 Białystok

mila dobrze wyjasnia chorobe trafnie diagnozuje

Sienkiewicza 81/3 lok. 209
15-003 Białystok

Wstyd mi za osobę, która ocenia lekarza po trzęsących się rękach, czego nie zauważyłam przy żadnej wizycie. Lekarz bardzo kompetentny z dużym bagażem doświadczeń. Chodziłam od kilkunastu lat do różnych lekarzy, żaden nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Przez 4 lata nosiłam soczewki, których nie powinnam nosić i wydawałam tylko zbędnie pieniądze. Miałam źle dobrane okulary przez co zaczęła mi się pogłębiać wada zdrowego oka. Doktor przy pierwszej wizycie zdiagnozował wadę ...

Okuliści w Białymstoku