Okulista

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Dr Wasilewicz to naprawdę dobry specjalista. Czeka mnie niestety dość poważny zabieg ale po wizycie jestem uspokojona.. wiem jak będzie wyglądało leczenie, doktor wszystko super wytłumaczył. Polecam wszystkim

Okulista Chorzów lek. med. Piotr Jaworski

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Opinia dodana przez: Kasia
Okulista Katowice dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Anna
Okulista Warszawa lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią wszystko rutynowo. Każdy pacjent jest jakby wyzwaniem. Reasumując - wyjątkowa.

Opinia dodana przez: Elżbieta
Okulista Kraków dr n. med. Marek Hanarz

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Rzeczowy, miły i uśmeichnięty doktor. bardzo sympatyczny, z dużą wiedzą. Zaangażowany w pacjenta, odpowiada na pytania, można z nim normalnie porozmawiać. Doktor z powołania!

Opinia dodana przez: Jadwiga
Okulista Kielce dr n. med. Andrzej Wójcicki

Wójcicki Andrzej, dr nauk med. Spec. chorób oczu. Gabinet okulistyczny
Jurajska 10
25-640 Kielce

Jako dziecko 3.5 letnie uszkodzilem sobie prawe oko..Jestem pod stałą kontrolą u Pana Doktora już 24 lata ..Zawsze mogę na niego liczyć .Dba aby drugie oko było jak należy..Polecam

Opinia dodana przez: Radosław Wiącek

Gabinet Okulistyczny Stefan Stefura
osiedle Złotej Jesieni 15C

Dobry lekarz, można polecić. Ma wiele lat praktyki i tylko trzeba się cieszyć, że stara się też zaistnieć w internecie w XXI wieku. Dobrze wyjaśnia i doradza. Sporo mi wytłumaczył i jestem Panu wdzięczny za pomoc, pozdrawiam Bartek

Opinia dodana przez: Bartek

Surowieckiego 8

Pan Doktor bezbłędnie diagnozuje.
Dzięki Jego wnikliwemu badaniu zachowałam widzenie w oku lewym.
Jestem wdzięczna i pełna podziwu dla Jego profesjonalizmu.

Pan Doktor bezbłędnie diagnozuje.
Dzięki Jego wnikliwemu badaniu zachowałam widzenie w oku lewym.
Jestem wdzięczna i pełna podziwu dla Jego profesjonalizmu.

Okulista Warszawa lekarz Marek Czubak

Surowieckiego 8

Trafiłem do Dr. Czubaka przez przypadek. Mogę potwierdzić to co piszą inni, że ma "złotą" rękę.
Mój zabieg odbył się bez najmniejszego problemu. Zdecydowałem się na droższą soczewkę wieloogniskową. Efekt jest niesamowity. Wzrok mam skorygowany do zera.
Operację przeszedłem w ...

Operację przeszedłem w lutym 2010. Stosowałem się przez pierwsze miesiące do ogólnych zaleceń aby nie dźwigać, nie schylać się itd. Odbyło się bez jakichkolwiek komplikacji.
Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie lubi "gadać" bez zbędnej potrzeby. Stąd czasami może pozostawać pewien niedosyt jeżeli chodzi o poświęcenie czasu pacjentowi czy o tłumaczenie tego co było zrobione.
W moim przypadku odpowiedział na wszystkie pytania i poświęcił mi tyle czasu ile tego oczekiwałem.
Najbardziej spodobał mi się skrócony opis zabiegu, który dosadnie oddaje to co było robione: "Robimy dziurkę, wkładamy narzędzie, mielimy soczewkę, wysysamy i zastępujemy nową." Krócej nie da się tego ująć. :)
Dla tych, którzy się wahają czy pójść na ten zabig a chcieliby porozmawiać z osobą, która już go przeszła, podaję mój adres mailowy dariusz.walisiak@onet.pl. Później możliwy jest również kontakt telefoniczny.

Surowieckiego 8

Lekarz godny polecenia. Celnie i szybko diagnozuje problem. Uprzejmy, wszystko tłumaczy i nie naciąga pacjenta na dodatkowe koszty .

Opinia dodana przez: sylwia