Okulista

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz! potwierdziły się wszytkie dobre opinie. Długo się zbierałam z zapisaniem a teraz się cieszę bo na prawdę doktor mi pomógł

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Okulista Chorzów lek. med. Piotr Jaworski

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Opinia dodana przez: Kasia
Okulista Katowice dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Anna
Okulista Warszawa lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią wszystko rutynowo. Każdy pacjent jest jakby wyzwaniem. Reasumując - wyjątkowa.

Opinia dodana przez: Elżbieta
Okulista Kraków dr n. med. Marek Hanarz

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Polecam okulistę dr Marka Hanarza. Poszłam jedynie przebadać wzrok, ale jego lekarska dociekliwość sprawiła, że przekonał mnie do podjęcia badań w kierunku cukrzycy. I słusznie, okazało się, że choruję na cukrzycę i wykrył mi to okulista można powiedzieć. To świadczy o jego wysokim poziomie kompetencji i szerokiej medycznej wiedzy. Oprócz tego ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta, ujął mnie ciepłem i uprzejmością. Nie spieszył się, dokładnie zajął się moim problemem. Dobrze jest się do niego udać też dlatego, że badania wykonywane są na miejscu - w Okoakcent, w którym przyjmuje, jest dużo nowoczesnego sprzętu, co na pewno ułatwia i przyspiesza postawienie diagnozy. Cieszę się, że trafiłam na dr Marka Hanarza, jestem mu bardzo wdzięczna i polecam go innym :)

Opinia dodana przez: Grażyna
Okulista Kielce dr n. med. Andrzej Wójcicki

Wójcicki Andrzej, dr nauk med. Spec. chorób oczu. Gabinet okulistyczny
Jurajska 10
25-640 Kielce

Jako dziecko 3.5 letnie uszkodzilem sobie prawe oko..Jestem pod stałą kontrolą u Pana Doktora już 24 lata ..Zawsze mogę na niego liczyć .Dba aby drugie oko było jak należy..Polecam

Opinia dodana przez: Radosław Wiącek

Gabinet Okulistyczny Stefan Stefura
osiedle Złotej Jesieni 15C

polecam doktora Stefure
Mama po operacji zacmy po roku znowu przestała dobrze widzieć,bylismy u 3 okulistów zmiany okularów nic nie pomogły tylko 800 zł zmarnowane, sasiadka poleciła doktora, od razu wybadał że to znowu zaćma odrosła,umówił do zabiegu zaćmy za 2 tygodnie który wykonał w przychodni na Złotej Jesieni i mama teraz lepiej widzi jak po pierwszej operacji zaćmy, zabieg był na nfz bezpłatnie
polecam

polecam doktora Stefure
polecam

Opinia dodana przez: ewa

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Ja niestety nie mam tak pochlebnego zdania o Panu doktorze, jak przedmówcy. Trafiłam do niego ponad 2 lata temu będąc w w 8 miesiącu ciąży, na ocenę stanu siatkówek. Po wydawałoby się dość dokładnym badaniu Pan doktor zdiagnozował u mnie AMD i nie oszczędził mi szczegółów i konsekwencji tej choroby mimo, że byłam w ciąży i wiadomość ta był dla mnie ciężkim szokiem. Zaznaczam, że nie było to moje pierwsze badanie siatkówek, nigdy wcześniej nic niepokojącego się nie działo. Oczywiście Pan doktor zalecił kolejne badania - odpłatne.
Postanowiłam skonsultować tą diagnozę z innym lekarzem i, ze względu na mój stan, w trybie pilnym zostałam przyjęta w poradni siatkówki w szpitalu Orłowskiego. Tam nawet bez specjalistycznych badań wykluczyli tę diagnozę. Zawdzięczam jednak Panu doktorowi permanentny stres gdyż przez kolejny rok zastanawiałam kto się pomylił Pan doktor czy może jednak lekarz w Szpitalu Orłowskim... Ostatecznie moje wątpliwości rozwiała wspaniała Pani okulistka z poradni siatkówkowej w szpitalu na Stępińskiej. Teraz wiem, że na pewno mam zdrowe oczy a moje siatkówki są w porządku.
Co do zachowania Pana doktora nie mam zastrzeżeń , był uprzejmy i dokładnie opisał " schorzenia" aż zbyt dokładnie...
Mam nadzieję, Że Pan doktor miał zły dzień a moja historia jest incydentalna, jednak ja na pewno do niego więcej nie pójdę.

Okulista Warszawa lekarz Marek Czubak

Ośrodek Mikrochirurgii Oka Mega-Lens
Polna 30

Trafiłem do Dr. Czubaka przez przypadek. Mogę potwierdzić to co piszą inni, że ma "złotą" rękę.
Mój zabieg odbył się bez najmniejszego problemu. Zdecydowałem się na droższą soczewkę wieloogniskową. Efekt jest niesamowity. Wzrok mam skorygowany do zera.
Operację przeszedłem w lutym 2010. Stosowałem się przez pierwsze miesiące do ogólnych zaleceń aby nie dźwigać, nie schylać się itd. Odbyło się bez jakichkolwiek komplikacji.
Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie ...

Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie lubi "gadać" bez zbędnej potrzeby. Stąd czasami może pozostawać pewien niedosyt jeżeli chodzi o poświęcenie czasu pacjentowi czy o tłumaczenie tego co było zrobione.
W moim przypadku odpowiedział na wszystkie pytania i poświęcił mi tyle czasu ile tego oczekiwałem.
Najbardziej spodobał mi się skrócony opis zabiegu, który dosadnie oddaje to co było robione: "Robimy dziurkę, wkładamy narzędzie, mielimy soczewkę, wysysamy i zastępujemy nową." Krócej nie da się tego ująć. :)
Dla tych, którzy się wahają czy pójść na ten zabig a chcieliby porozmawiać z osobą, która już go przeszła, podaję mój adres mailowy dariusz.walisiak@onet.pl. Później możliwy jest również kontakt telefoniczny.

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Dno i metr mułu, badanie zrobione na odpie*dol.
Wiekszosc wizyty namawial mnie na wsczepienie soczewi do oka oczywiscie w ich firmie...
Poszedlem tam, bo myslalem, ze jak pojde do jakiegos innego lekarza to moze cos mi nowego powie (do tej pory chodzilem do vision express - przy okazji jak zakupy robilem).
Za wizyte zaplacilem 120 zl (w vision sa po 100zl)!
Nigdy wiecej megalens!

Dno i metr mułu, badanie zrobione na odpie*dol.
Za wizyte zaplacilem 120 zl (w vision sa po 100zl)!
Nigdy wiecej megalens!

Opinia dodana przez: marek