Filtruj terminy

lekarz Beata Wojtiuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Od zawsze mialem problemmy ze wzrokiem ale nigdy nie mialem dobrego okulisty. Na Pania doktor Beate Sawicka-Wojtiuk trafilem z polecania innego,bardzo dobrego okulisty. Pani doktor robila mi laserowa korekcje wzroku,zawdzieczam jej swoja przyszlosc. Jest swietnym specjalista i bez wahania powierzyl bym jej swoj wzrok. Ma dobre podejscie do pacjenta,jest mila,dobrze wszystko tlumaczy. Bedzie moim okulista jeszcze dlugo :)
Opinia dodana przez: Radek

dr n. med. Monika Polak

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Byłam u pani doktor na wizycie prywatnej w Luxmedzie obok Tesco.
Bardzo miła i sympatyczna pani doktor, dokładnie przeprowadza szereg badań, tłumaczy odpowiada na pytania do tego przyjmuje także dzieci.

lekarz Ewa Kosior-Jarecka

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Ostatnio zmuszony byłem do skorzystania z usług okulisty. Wybralem galerie Zone gdyz jest tam parking a przy okazji mozna skoczyc na zakupy do Tesco, oprocz fajnego dojazdu, spotkalem się z milą atmosfera, profesjonalizmem i przystapna cena. POZYTYW!!!

Barbara Biziorek

Chmielna
Lublin

Bardzo gorąco polecam dr Biziorek! Bardzo dobry specjalista - zawsze rzeczowa, konkretna i niezwykle sympatyczna. "Złote ręce" w dziedzinie chorób siatkówek i okulistyki. Zanim trafiłam do Pani Doktor szukałam pomocy u innych lekarzy, ale tylko jej zaufałam bezgranicznie... Nigdy nie odmówiła pomocy ani kontaktu. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za to, że zajęła się moim przypadkiem. Pani Doktor przywraca wzrok i wiarę w człowieka...Jeszcze raz dziękuje! ...

Okuliści dziecięcy w Lublinie