Neurolog Wrocław

Neurolog Wrocław dr n. med. Ewa Jarzębska

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Pomagajmy Razem
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakup leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455

Serdeczna Prośba o Pomoc
Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

Gabinet Neurologiczny Otomed
Zwycięska 14e/4
Wrocław

ZOZ PSIE POLE Przychodnia Zdrowia Nr 3
Brucknera 47-49
51-411 Wrocław

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują
pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

Grabiszyńska 311/53
53-326 Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty. Pani Doktor uważnie i cierpliwie wysłuchała mojej relacji.Bardzo kompetentna, empatyczna, z wielką uwagą pochyla się nad pacjentem. Jest świetnym fachowcem.
Opinia dodana przez: Przemek

51-149 Wrocław

Pani Doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad i stara się wyjaśnić przyczynę choroby poprzez zlecanie różnego rodzaju badań. Poza tym wizyta przebiega w miłej atmosferze. Gorąco polecam. Do tej pory Pani Perlicka przyjmowała w Szpitalu na Koszarowej, jednak kiedy ostatnio (wrzesień 2016) chciałam się zarejestrować na wizytę okazało się, ze już w tej przychodni nie pracuje. Jeśli ktoś posiada informację o aktualnym miejscu pracy dr Perlickiej bardzo proszę ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Uszkodzony nerw strzałkowy. Po konsultacji moja opinia. Profesjonalizm w pełnym wydaniu, podejście do pacjenta bardzo wysoka klasa. Wyjaśnienie choroby, oraz przebieg terapii wytłumaczony na zrozumiały język. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Super neurolog rzetelny lekarz Pani doktor przebadala mojego synka bardzo dokladnie łącznie z roznymi konsultacjami wszystko tlumaczy diagnozę stawia po kompleksowych badaniach pacjeta.Serdecznie polecam Panią doktor:)
Opinia dodana przez: Dorota

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Pani Doktor jest Bardzo dobrym Lekarzem , jest miła i uprzejma , nie zbywa pacjenta , oraz mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor , szkoda że straciłem z Pani Doktor kontakt , nie mogę teraz odnaleźć Przychodni Zdrowia w której pracuje , może ktoś wie i mi odpisze .
Opinia dodana przez: Jerzy Nowacki

51-149 Wrocław

Lekarz, który cały poświęca się pacjentowi. Jest bardzo kompetentny i pomocny. Zawsze uprzejmy i traktujący każdego z dużym szacunkiem.
Opinia dodana przez: Jola

Neurolodzy w Wrocławiu