Neurolog Warszawa

Neurolog Warszawa dr n. med. Paweł Gołębiewski

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!

Opinia dodana przez: Kasia
Neurolog Warszawa lek. med. Eliza Smółkowska

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Panią doktor cechuje pełen profesjonalizm. Dokładnie tłumaczy wszystko włącznie z lekami. Taki powinien być każdy lekarz.

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów

Opinia dodana przez: Paweł

Neurolog

wizyta już od 98

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Mi ten doktor uratowal zycie. Trafilam do MSWiA na SOR z dziwnymi objawami. Pani na izbie przyjec stwierdzila, ze nie zajmie sie mna szybko bo mam sie przyznac "co wzielam". Gdyby nie doktor Du Chateau pewnie spedzilabym na izbie przyjec 10 godzin. Okazalo sie, ze przeszlam udar mozgu. Doktor zajal sie mna w szpitalu, byl b.empatyczny. Bardzo polecam! Naprawde, rzadko mozna spotkac takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Maggs
Neurolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Sadowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Od wielu lat pomaga mi z padaczką mojego syna. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty u niego. Jest miły, kompetentnym i wrażliwym lekarze, dlatego chciałem go serdecznie polecić innym.

Opinia dodana przez: Piotr
Neurolog Warszawa dr n. med. Michał Sobstyl

Gabinet Lekarski

Pan Michał Sobstyl dr n. med. jest wspaniałym fachowcem jak i człowiekiem. Ma niesamowite podejście do osoby potrzebującej pomocy. Wszystko po kolei wytłumaczy i zawsze ma czas na rozmowę. Byłam ostatnio na zabiegu metodą głębokiej stymulacji mózgu, ponieważ od wielu lat cierpię na dystonię. On jako jedyny zaoferował mi pomoc, teraz czekam na rezultaty wszczepienia stymulatora i wiąże z tym wielkie nadzieje. Polecam każdemu tego neurochirurga, kto ma problemy z tą chorobą.

Opinia dodana przez: Bogusława
Neurolog Warszawa dr n. med. Przemysław Richter

Swissmed Poradnia Neurologiczna
wileńska

dr Richter na początku zaaplikował mi olbrzymią dawkę spokoju i pewności, potem zoperował w cudny sposób :) tętniaka, a teraz kieruje moją rehabilitacją i cóż tu dodać?
polecam. życzę wszystkim, którzy będą korzystać z jego umiejętności i wiedzy, aby tak szybko stanęli na nogi, jak ja ^-^

Opinia dodana przez: Alina
Neurolog Warszawa lekarz Barbara Żydecka-Sieromska

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Ursynów, Warszawa

Jestem zaskoczona. Od dawna nie spotkałam tak życzliwej i wspaniałej kobiety do tego super specjalisty. Poświęca swój czas, wszystko dokładnie tłumaczy

Neurolodzy w Warszawie