Neurolog Warszawa

Żegańska 21/23

Neurolog Warszawa lek. med. Eliza Smółkowska

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Panią doktor cechuje pełen profesjonalizm. Dokładnie tłumaczy wszystko włącznie z lekami. Taki powinien być każdy lekarz.

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów

Opinia dodana przez: Paweł
Neurolog Warszawa dr n. med. Paweł Gołębiewski

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

Neurolog

wizyta już od 98

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Mi ten doktor uratowal zycie. Trafilam do MSWiA na SOR z dziwnymi objawami. Pani na izbie przyjec stwierdzila, ze nie zajmie sie mna szybko bo mam sie przyznac "co wzielam". Gdyby nie doktor Du Chateau pewnie spedzilabym na izbie przyjec 10 godzin. Okazalo sie, ze przeszlam udar mozgu. Doktor zajal sie mna w szpitalu, byl b.empatyczny. Bardzo polecam! Naprawde, rzadko mozna spotkac takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Maggs
Neurolog dziecięcy Warszawa dr Alicja Goszczańska-Ciuchta

dr Alicja Goszczańska-Ciuchta

Neurolog dziecięcy

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

To szósty neurolog dziecięcy, do którego trafiliśmy z córką i dopiero ona potrafiła stwierdzić co dolega małej i dać dobre leki. Z małą jest znacznie lepiej a ta jej choroba, jak się okazało, jest bardzo rzadka. To bardzo mądra lekarka, z ogromnym doświadczeniem. Jak ktoś ma trudny przypadek, to polecam.

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Neurolodzy w mieście Warszawa