Neurolog Szczecin

Neurolog Szczecin dr Jerzy Bajko

dr Jerzy Bajko

Neurolog, Neurochirurg

71-455 Szczecin

Ogólnie OK, trzeba się dość sporo naczekać na wejście do gabinetu (zamiast wejść o 15, wchodzi się nawet przed 16 itp.), jednak doktor wydaje się kompetentny, tłumaczy, na czym polega choroba pacjenta. Oczywiście przypisuje leki przeciwbólowe, które niekoniecznie poprawiają codzienne życie, ale w jakiś sposób ułatwiają funkcjonowanie. Faktycznie kieruje do innych specjalistów, aptek (rzekomo ze zniżką), na jakieś badania (np. rezonans), a za wszystko niestety trzeba płacić. Jednak zważywszy na ...
Opinia dodana przez: Liz
Witam .Pierwszy raz w życiu byłem u tak miłej p. doktor. Kompetencja i profesjonalizm przede wszystkim ale uprzejmość mnie poraziła. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Mariusz

Szczecin

Jestem po wizycie u Pani dr i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo miła, spokojna, odpowie na każde pytanie. Ma podejście do rodziców i dzieci.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

Specjalistyczne Gabinety Lekarsko - Stomatologiczne "DENTAL-PRO-DERMED"
Waleriana Łukasińskiego 42 A/7
71-215 Szczecin

Podziękowania dla Pana doktora za poświęcony czas oraz zaangażowanie w procesie leczenia.
Panie doktorze jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Marek

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Uważam że Pani Doktor jest bardzo dobrym neurologiem i również wspaniałym, serdecznym człowiekiem. Dokładnie bada i słucha pacjenta, oraz udziela cennych wskazówek medycznych , dotyczących właściwego leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka.G

71-455 Szczecin

lekarz o wielkim sercu dla pacjentów, życzliwy, pracę swoją wykonuje profesjonalnie...

HAHS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Felczaka 10
71-417 Szczecin

Bardzo wspaniały lekarz jak mało. Choć młoda wiekiem bardzo dociekliwa nie postawiła na mnie kreski próbowała znaleźć przyczynę dolegliwości,dokładne badania,każdy wynik omówiony i wytłumaczony jak czegoś nie zrozumiała potrafila jeszcze raz wytłumaczyć. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Ania

71-455 Szczecin

Lekarz z powołania,prowadzi mojego tatę,polecam wszystkim!!! Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i 10/10 za podejście do człowieka,dziękuję że do Pani trafiliśmy.

lekarz Elżbieta Gadowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Najlepsza na świecie pani doktor. Uratowała życie naszej niuni, która właśnie niedługo kończy 18 lat.
Dziękujemy Pani doktor.
Opinia dodana przez: Joanna