Neurolog Kraków

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.

Wolny termin: 23 Lip o 11:30. Sprawdź inny. # 2

ul. Ariańska 7/3

Zostałem zmuszony zamieścić opinię dotyczącej Tej rzekomo „lekarki” dla dobra ogółu społecznego. Chcę przez to powiedzieć, iż pragnę przestrzec przez Tą „żałosną znachorką”. Jest to typowa patologiczna oszustka, która na zlecenie organów procesowych jest w stanie zrobić wszystko, nawet sfałszować opinię sądowo-lekarską. Jest to osoba bardzo bezczelna, arogancka, narcystyczna, pyszałkowata, fałszywa oraz obłudna. Jest Ona w zasadzie do wynajęcia przez takie organy jak ZUS, Sądy, Prokuratura itp. ponieważ co Te organy sobie zażyczą to Ona jest w stanie wszystko zrobić, nawet sfałszować opinię czy też ukryć dokumentację medyczną badanego, jak było to w moim przypadku. Jest to typowy służalczy „bękart” służący jako narzędzie de facto organom wyżej wymienionym, a nie pacjentom, czy też zwykłym obywatelom naszego kraju. Dziwię się tylko, iż toleruje to właściciel przychodni lekarskiej w której pracuje. Jak wyżej wykazałem jest to z pewnością „człowiek” niegodny zaufania, jak i również nie można takiemu „człowiekowi” powierzyć własne zdrowie, ba nawet własne życie! Ponieważ jest to osoba mało odpowiedzialna pod każdym względem. Dla Niej liczy się tylko „kasa”, a nie człowiek, Ona ma za zadanie niszczyć i tępić ludzi poprzez swoje nazwijmy je „opiniami sądowo-lekarskimi” na rzecz różnych organów procesowych, które mają te opinie chronić szeroko rozumiany interes Skarbu Państwa, a nie zwykłego człowieka, który domaga się swoich praw. Zresztą Ona tylko z tego żyje, ponieważ nic innego nie potrafi robić tylko niszczyć ludzi, tylko dla własnej korzyści. Kończąc już ostrzegam wszystkich przed Tą „fałszywą jędzą”. Pozdrawiam.

Wolny termin: 24 Lip o 08:20. Sprawdź inny. # 3

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ma bardzo dużą wiedzę, a w połączeniu z jej serdecznym stosunkiem do pacjenta, według mnie, czyni to z niej idealnego lekarza :)
Pozdrawiam,
Agnieszka

Opinia dodana przez: agnieszka
Wolny termin: 24 Lip o 15:20. Sprawdź inny. # 4

ul. Ariańska 7/3

Polecam tego lekarza! Miły, uprzejmy, dba o swoich pacjentów. Chętnie odpowiada na każde zadane mu pytanie.

Wolny termin: 25 Lip o 15:20. Sprawdź inny. # 5

ul. Ariańska 7/3

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą ,kompetentną, rzeczową, wnikliwą i posiadającą dużą wiedzę. Dokładnie zbadała córkę.Wysłuchała cierpliwie długą historię choroby, przeczytała karty informacyjne i obejrzała rezonanse magnetyczne.Mając wątpliwości co do diagnozy skonsultowała nas lekarzem genetykiem. Poświęciła nam ponad 2 godziny Jest Lekarzem godnym polecenia.

Wolny termin: 25 Lip o 15:20. Sprawdź inny. # 6

ul. Ariańska 7/3

Wspaniały lekarz, diagnosta. Bardzo konkretny. Dokładnie wyjaśnił a czym polega choroba mamy, jak będzie przebiegać, jak można leczyć. Profesor jest lekarzem z powołania. Czasu poświęca tyle ile potrzeba. Liczy się dla niego dobro pacjenta a nie pieniadze.

Opinia dodana przez: Ania
Wolny termin: 25 Lip o 15:20. Sprawdź inny. # 7

ul. Ariańska 7/3

Dziś byłam u pani dr hab n Moniki Rudźińska . Kompletnie nie polecam. Wyciąganie pieniędzy , nawet badań nie zobaczyła , wpisała receptę i wzięła za wizytę. Wizyta trwała 5 min.

Wolny termin: 26 Lip o 15:15. Sprawdź inny. # 8

ul. Ariańska 7/3

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam ze swoimi dolegliwościami! Wysłuchał do końca, był wyrozumiały, dokładnie tłumaczył co mi może dolegać i jakie kroki powinnam podjąć.

Opinia dodana przez: Magda
Wolny termin: 26 Lip o 17:40. Sprawdź inny. # 9

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

robi swoje jako orzecznik i nie interesuje jej pacjent, nawet nie spojrzała na wyniki

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Wspaniały lekarz, leczę się już od kilku lat nie łatwo znaleźć neurologa który pochyli się nad losem pacjenta, moje schorzenie jest rzadkie i część lekarzy kompletnie mnie ignorowała mając za małą wiedzę nie chcieli się dokształcić. Pan Mariusz Rożnowski należy do nielicznych zainteresowanych i chwała mu za takie podejście.Polecam z czystym sumieniem.
Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Neurolodzy w mieście Kraków