Neurolog Katowice

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Pan doktor jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Posiada dużą wiedzę medyczna, a przy tym potrafi w prosty dla pacjenta sposób przekazać zagadnienia medyczne. Przy tym jest bardzo cierpliwy i uprzejmy, nawet dla osób,które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia, wielokrotnie pytają go o to samo. Stara się każdemu pomoc. Duzo czasu poświęca kazdemu swojemu pacjentowi. Przy wypisie dokładnie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Takich lekarzy powinno być więcej.

Opinia dodana przez: Gość

Katowice

Poziom kompetencji i ilość wiedzy jaką ma ten lekarz chyba na każdym robi wrażenie. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę (!!), Pan Doktor bardzo dokładnie zbadał mojego męża oraz wypytał o nie istotne - z pozoru - szczegóły. Bardzo rzeczowo i życzliwie z nami rozmawiał, widać ze drąży temat do skutku i zależy mu na trafnej diagnozie a nie na załatwieniu pacjenta jak najszybciej. Zaangażowany, wszechstronny, skrupulatny, mądry, szanujący pacjenta lekarz. Każdemu go polecamy, nie ma już dzisiaj takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Joanna

Jolanta Surmacz

Rehabilitant dziecięcy, Neurolog dziecięcy

ligota

Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

Polecam panią Doktor. Miałem okazję być u niej w szpitalu na Ligocie. Dotychczas nikt nie poświęcił mi tyule uwagi i zainteresowania co pani Doktor.

Pelikanów 8
40-522 Katowice

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

Wielospecjalistyczna Poradnia Lekarska "Synapsis"
ulica Czerwińskiego 8-10
40-123 Katowice

Szkoda, że nie można dać 6 gwiazdek bo dr Szczechowskiemu się należą! Wspaniały Człowiek o wielkim sercu! Jest jedynym lekarzem którego znam który potrafi rozmawiać z pacjentem, sama rozmowa z nim to czysta przyjemność. Bierze pod uwagę każdy aspekt, ma fantastyczny umysł i jest geniuszem. Choruję od 19 lat, jeździłam po całej Polsce w poszukiwaniu idealnego lekarza. Dopiero dr Szczechowski postawił mi diagnozę i zaczął poprawne leczenie. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Ola

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Lekarz z powołania. Do każdego pacjenta podchodzi z sercem. Zleca badania, rehabilitacje. Potrafi słuchać pacjenta i szuka sposobu aby nie tylko uśmierzyć ból ale rówież zlikwidować ogniwo. Polecam w 100%. Lekarz Anioł

Opinia dodana przez: Edyta

Prywatny Gabinet Barbara Szwed-Białożyt

Katowice

Jestem zadowolona, podejście do mojego synka znakomite. Wszystko bardzo miło i serdecznie, dziecko w trakcie leczenia. Polecam,

Opinia dodana przez: Ania D.

Katowice

Lekarz z powołania, wiedza OGROMNA, sympatyczna, rzeczowa, konkretna, uratowała moją córkę Zuzię. Wdzięczność moja dozgonna 😗

Opinia dodana przez: Ania

3-go Maja 11
40096 Katowice

bardzo dobra pani doktor moze trzeba troszke poczekac zanim sie dostanie do niej ale wydaje mi sie ze warto. bardzo dokladna i zna sie na swojej pracy polecam

Neurolodzy w Katowicach