Neurolog Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Od trudnych przypadków. Zaangażowana. kompetentna. Bada dokładnie. Bardzo polecam.

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.

Opinia dodana przez: Aga

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu

Opinia dodana przez: Grzegorz

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Gąseckiego za wspaniałą opiekę medyczną, zaangażowanie i znalezienie rozwiązania ciężkiego przypadku, jakim była choroba mojego taty. Świetny specjalista, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku ma szczęście, że Pan Doktor należy do ich Zespołu! Izabela i Anna

Opinia dodana przez: Anna i Izabela

TOWER-MEDIC gabinet lekarski Jarosław Magdziak
ul.Partyzantów 8/114
Gdańsk

witam lecze się u dr. od dwóch lat jestem bardzo zadowolona daje 10 pun.przedewszystkim jest to człowiek apotem lekarz wysłucha jest mily i uprzejmy i zawsze ma czas nawet dla osoby nie zarejstrowanej w danym dniu.

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Niezwykle sympatyczna i oddana pacjentom lekarz. Kompetentna i uczynna poświęcająca dodatkowo swój prywatny czas. Oby więcej tak zaangażowanych lekarzy było wśród nas.Do takiej lekarz schorowany pacjent idzie z ufnością i się nigdy nie zawiedzie bo otrzyma pomoc. Z serca dziękuję Pani Doktor. Barbara Zielińska

Opinia dodana przez: Barbara Zielińska

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
al. Jana Pawła II 50
80-462 Gdańsk

Pani Doktor ma znakomite podejście do pacjenta i wiedzę, którą chętnie się dzieli. Poświęca czas oraz uwagę. Jest świetnie zorientowana w różnego rodzaju schorzeniach, w tym także w przypadkach bardzo rzadkich. Zdecydowanie polecam!!

Opinia dodana przez: Martyna

ul. Biała 7A/45
80-435 Gdańsk

Dobry wywiad i wyjasnienie oraz trafna diagnoza. Bardzo szybko mówi, lecz dokładnie wszystko tłumaczy i zapisuje. Polecana przez znajomych, potwierdzam i polecam...

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Profesjonalizm i spokojne podejście.
Badanie przeprowadzone rzeczowo i bez patrzenia na zegarek. Czułem się jak pacjent u lekarza a nie klient baru szybkiej obsługi.
Tak trzymać!

Profesjonalizm i spokojne podejście.
Tak trzymać!

Opinia dodana przez: Kamil

ul. Kazimierza Porębskiego 21/19
80-180 Gdańsk

KONKRETNY,UPRZEJMY,KOMPETENTNY,BAAAAARDZO DOBRY NEUROLOG...PANA DOKTORA POLECIŁA WSPANIAŁA LEKARZ 1GO KONTAKTU,KTÓREGO NAWET NIE ZNA OSOBIŚCIE TYLKO Z LECZENIA WSPÓLNYCH PACJENTÓW,MIAŁA RACJĘ PROFESJONALISTA.

Opinia dodana przez: mariola

Neurolodzy w mieście Gdańsk