Neurolog Białystok

15-879 Białystok

NZOZ Białostockie Hospicjum Dla Dzieci
ul. Wasilkowska 37 lok.2
15-117 Białystok

Pani doktor jest osobą bezpośrednią , ale to moim zdaniem jest na plus. Ma wiedzę i co najważniejsze słucha pacjenta. Może przy pierwszym spotkaniu tego nie widać, ale tak jest.

Waryńskiego Ludwika 6/15
15-461 Białystok

Wspaniała, mądra, kompetentna Pani doktor. Ciepły stosunek do chorego człowieka i jego rodziny. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE "VITA-MED"
Antoniukowska 11
15-790 Białystok

Jest przesympatycznym człowiekiem. Decyzje Pani Doktor zawsze dają mi ulgę. Jest zdecydowana, W swoich czynnościach dobrze zorganizowana. Skutecznie hamuje postęp mojego CH P.. W trakcie wizyty interesuje się wszystkimi dolegliwościami podpowiadając co z nimi zrobić lub do kogo z nimi pójść. Chciałbym krócej czekać na kolejną wizytę ale mam świadomość, że inni Jej również potrzebują. Warto czekać by być w gronie jej pacjentów i dojeżdżać 200 km do Przychodni..
Opinia dodana przez: Jerzy

Wojewodzki Szpital Zespolony im. J. Sniadeckiego

Białystok

Bardzo profesjonalna , budząca pełne zaufanie. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile ten potrzebuje. W pełni godna polecenia. Dziekuje Pani Doktor.

R. Karczewski

lekarz Krzysztof Sendrowski

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Pan Dr bardzo cierpliwy, łagodny, życzliwy. Chętnie odpowiada na pytania. Leczy moją córkę możliwie najmniejszą dawką leku, a nie jak inni lekarze zawalić lekami małe dziecko, gdy taki sam efekt można uzyskać przy mniejszych dawkach. Ponadto otwarty na nasze podejście wspierania leczenia dziecka poprzez odpowiednią dietę (z uwagi na nietolerancje) - nie podszedł do nas jak do wariatów jak miało to miejsce z innymi lekarzami. Polecam, szkoda tylko że tak ...
Opinia dodana przez: ewa

dolmed
białystok
Białystok

Pierwszy lekarz,króry nie zbagatelizował moich zmian szyjnych, dostałam skierowanie na rehabilitację. Polecam !

dr n. med. Marzanna Wołk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Białystok

Witam wszystkich. Jesteśmy teraz u p.Wołk i u córci zmieniło się na lepsze. Napadów już nie ma ponad miesiąc. Przedtem dużo nam się zdarzyło. Córcia ma padaczkę. Ma już 8 miesięcy skończone i dopiero teraz mamy z nią kontakt. Według tego co wcześniej na pediatrii stwierdzili to podejrzewają, że problemy mogły mieć podłoże dodatkowe, bo przechodziła cytomegalię, ma reflux (ale nie kwaśny) i pozytywnie reaguje na mleko AR (antyrefluxowe). Ma ...
Opinia dodana przez: mama

Mickiewicza Adama 32/20
15-232 Białystok

Bardzo miła,kompetentna i fachowa.W pełni wysłucha pacjenta, nie wymądrza się.Diagnoza trafna i intuicyjna.Polecam.Krystyna M.

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY

15-950 Białystok

Polecam przede wszystkim za bezinteresowne podejście do pacjenta, czas poświęcony choremu i zainteresowanie jego chorobą,
Opinia dodana przez: Ewa

Neurolodzy w Białymstoku